У Пологах можливий черговий страйк РЕМівців

Опубліковано в 15:08 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    468

“У нашому місті знов можливий страйк працівників РЕМу” – заявив сьогодні Артур Крупський, голова Пологівської РДА.

Зокрема, він зазначив, що листа із попереджувальною інформацією вже отримав.

Нагадаємо, минулої осені, у листопаді, відповідний мітинг відбувався прямо під стінами райдержадміністрації. Тоді, працівники сфери електроенергії кілька місяців поспіль не отримували свою зарплатню. Відповідні страйки пройшли по всій території Запорізької області.

“Це дуже важлива проблема, яка потребує рішення” – зазначив очільник РДА

Дане питання потребує якнайшвидшого реагування та вирішення проблеми. Знаю, що через велике скорочення штату працівників РЕМу, при виникненні будь-яких аварійних ситуацій виїжджає сам головний інженер, але так не має бути. – зазначив голова Пологівщини.

Артур Євгенович сьогодні надав доручення начальнику Управління соціального захисту населення Пологівської РДА Оксані Семененко вивчити дану ситуацію, та найближчим часом планується зібрати робочу комісію по заборгованості, де розглядатиметься питання соціального захисту працівників РЕМу, технічного забезпечення, усунення аварійних ситуацій, реагування на виклики населення. По закінченню комісії, буде направлено відповідний лист і протокол до Запорізької ОДА щодо вирішення проблемних питань працівників Пологівського РЕМу ВАТ Запоріжжяобленерго.

“Проблеми енергетиків – то проблеми області!” – заявив Костянтин Бриль, голова Запорізької ОДА

У вересні цього року, голова Запорізької ОДА зустрівся із представниками ПАТ «Запоріжжяобленерго». Головна мета зустрічі – обговорення ситуації, яка склалась на підприємстві у зв’язку із відсутністю коштів. Вже 2 місяці на підприємстві не виплачується зарплатня і загальний борг перед працівниками підприємства налічує майже 100 мільйонів гривень, це в основному за липень-серпень 2017 року. Нині представники профспілок готові рушати до Києва, аби проводити пікетування НКРЕ КП.

Під час підготовки до зимового періоду минулого року, влада регіону використала всі існуючі важелі та наполягала на тому, аби промислові підприємства погасили власні борги перед ПАТ «Запоріжжяобленерго». Тим самим врегулювавши виплату зарплатні працівникам підприємства. Проте з тих пір фахівці НКРЕ КП не змінили ситуації, щодо так званого «нульового алгоритму». Тож проблема знов повторюється.

Я розумію, що реально вирішити цю ситуацію можуть тільки в НКРЕ КП. Не виплата зарплатні тягне за собою чимало інших питань. Наш регіон отримує негативні рейтинги, зростає соціальна напруга, а власне підприємство втрачає кваліфіковані кадри та не отримує нових працівників. Крім того, це і питання безпеки наших людей, адже нині обленерго не має коштів на придбання матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт в зимовий період. – зазначив Костянтин Бриль.

Влада регіону підготувала листа до НКРЕ КП та центральних органів влади, аби вони звернули увагу та терміново втрутились у ситуацію. Адже влада зобов’язана повідомити про загострення ситуації та плани енергетиків проводити пікети. 

 

Залишити відповідь