У Пологах новий начальник районного ВП 📸

Опубліковано в 13:10 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 244

15 квітня у Пологівській райдержадміністрації заступник начальника поліції Запорізької області полковник поліції Руслан Невожай представив особовому складу нового начальника відділу поліції.

Ним став підполковник поліції Дмитро Клименко із м. Запоріжжя. Раніше, працював в Головному управлінні національної поліції в Запорізькій області заступником начальника управління – начальником відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами у сфері моралі.

Руслан Віталійович побажав новому керівнику успіхів у роботі із забезпечення правопорядку на території району, а колективу – підтримувати нового начальника.

Далі, заступник начальника поліції області відвідав Пологівський відділ поліції, перевірив умови, в яких працюють правоохоронці, порядок несення служби та поспілкувався з особовим складом щодо пріоритетних напрямків роботи.

До слова, Смирнов Олег Валерійович, тепер вже колишній начальник Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області пішов на підвищення до ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Про це інформує прес-служба Пологівського ВП

Коментарів: 6

 • Цікаво, цікаво – “новий” як і “старий” також ненадовго? Бо “старий”, хоча не довго й був, а квартирку 3-кімнатну шито-крито в “тіхаря” на ПЛМСі у батьків-очільників міста встиг “заробити”! Ніби й не проживають на території Пологівської ОТГ багатодітні сім’ї, вимушені переселенці, чи діти-сироти, яким житло вкрай потрібніше чим “підвищеному” начальнику у якого воно не одне, хоча й знімав квартиру “для блезиру” в районі Пологи-5! Тепер напевне продасть… Ще цікавіше “новий”, як спеціаліст, в т.ч. “у сфері суспільної моралі”, теж на безкоштовне житло в Пологах претендує?

  • По деклараціях у старого мінта в Пологах обидві квартири у власності, а крім того ще безліч іншої нерухомості у різних містах – від Харкова й до …хуторів!
   Судячи з тих же задекларованих відомостей для обивателів, новому мєнту не має чого соромитися, бо теж “заробив” чимало: від елітних плавзасобів до тої ж нерухомості – адже у нього найближча родичка успішна бізнес-леді з мільонними прибутками! )))

 • А таки регХворма мінтовська грузінськімі дєвочьками, шо повезли додому з України чімодани бабла дається взнаки і в Пологах! Навчили сусіда з Кавказу бути жілєзним міністром на всі часи! От і в нас, з джерел близьких до речниці Пологівського відділу поліції, відомо що новий очільник, той самий Руслан Віталійович, який спєц по “суспільній моралі”, після коронації в Пологах, особисто викликав на “ковьєр” очільників відділів та служб, і вимагав результати “палок” збільшить в рази! Щоденно! Якщо, наприклад, водіїв під шофе, ловили декількох в неділю, то тепер теж саме треба звітувати …щодня! І так по всіх пунктах… План до двору! А там дивися й у Києві “наші” присядуть… Тремтіть, обивателі!!!

  • А в інтирнеті скрізь пишуть шо москалі готовять наступлєніє, та увілічують армію до нашої границі шо здвинулась бліже к Європі, тільки офіціальні газети ні чирик! Це касається й мінтарні, бо на реформу тратять десятки мільярдів кождий год, пошти 7 років, результат: натрінеіровані бойові парні в чорном для фронта не придатні, можуть тільки руки викручувать своїм в тилу, десять на одного, і як в часи 2014 года, можуть перейдуть на сторону кацапів. Одна надєжда в страні олігархів на добровольців в ризинових тапочках і розтягнутих спортивних штанах. Офігєть! Хоча хто зна – на Донбасі в 2014 мінти (під відео), строєм, перейшли на бік …революціонного народу Донбаса, шахтьорів та тракторістов – мінти и нарід Донбаса разом? https://www.youtube.com/watch?v=DinMf_7dQK4

   • Та да – в Україні 150 .000 поліцаїв, 35 .000 внутрішніх військ, 30 .000 СБУшників, при цьому майже 25 .000 добровольців АТО (з інформації прокурора Матіоса сидять на зонах та в СІЗО) проте, пряма цитата рузкомовного міністра звучить саме так – “Закликаю вас, побратими, якщо Батьківщина покличе — знову об’єднатися і стати на захист рідної землі!” що викликає у добровольців велике питання що до того – хто кому побратим… ?! ))) https://www.facebook.com/arsen.avakov.1/posts/3946994212057322

 • Пологовский райотдел кормушка, наркоторговля крышуется, точки по продаже алкоголя крышуется , прием металла крыша, квартирные кражи крыша, еб….я, ОБУЧЕННЫЙ МЕНТ ТОЛЬКО В ОДНОМ ЛЮБЫМИ ПУТЯМИ, ЛЮБЫМИ, ОБОГАТИТЬСЯ , НАЖИТЬСЯ , ПОКРЫТЬ,ПРИКРЫТЬ , ОТМАЗАТЬ НУ И ДЛЯ ГАЛОЧКИ КАКОГО НИБУДЬ ВАСЮ С УЛЬЯНОВКИ ПОСАДИТЬ. Потом выйти на пенсию и устроиться на хорошую должность вне райотдела.

Залишити відповідь