У Пологах офіційно зареєстровано 1 випадок захворювання на кір. “Вакцина є в достатньому обсязі” – запевняють медики

Опубліковано в 17:55 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    360

Епідемічний підйом захворюваності на кір почався в області з жовтня 2017 року.

За весь 2017 рік  було зареєстровано 202 випадки, зокрема у м. Запоріжжя – 103; м. Мелітополь – два; Василівському районі – один; Веселівському – один; Гуляйпільському – один; Запорізькому – 93; Оріхівському районі – один.

За станом на 29 січня з початку цього року в області по первинних діагнозах зареєстровано 101 випадок захворювання на кір, у тому числі у  м. Запоріжжя – 47; Василевському районі – 41; Вільнянському  – один; Запорізькому – два; Кам’янсько-Дніпровському – один; Приазовському – три; Пологівському – один; Приморському – чотири; Якимівському – один.

За словами медиків, єдиним заходом профілактики кору є вакцинація. На сьогодні вакцина проти кору є в достатньому обсязі  в лікувально-профілактичних закладах, де безкоштовно можна зробити щеплення дитині до 18 років. Для щеплень використовується комбінована вакцина проти кору, паротиту та краснухи виробництва Бельгії. Щепленню підлягають діти одного року та шести років, а також у будь-якому віці до 18 років, якщо своєчасно не отримали відповідне щеплення.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь