У Пологах особам з числа дітей-сиріт вручені сертифікати на 1-кімнатні квартири

Опубліковано в 12:59 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    687

28 грудня, засідання районної ради регіонального розвитку було розпочато приємними миттєвостями: головою райдержадміністрації Артуром Крупським, головою райради Олександром Покутнім та міським головою Юрієм Коноваленком вручені символічні сертифікати на однокімнатні квартири особам з числа дітей-сиріт.

Протягом 2018 року, за рахунок коштів державного бюджету придбано житло 3-ом особам з числа дітей-сиріт, які потребували поліпшення житлових умов та перебували на квартирному обліку у виконкомі Пологівської міської ради.
Захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є одним із першочергових завдань, які сьогодні стоять перед державою.

Урядом було прийнято рішення, спрямоване на зменшення ризиків потрапляння дітей до інтернатних закладів та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.
Кабінет Міністрів України своєю постановою від 18.04.2018 №300 вніс зміни до постанови від 15.11.2017 №877, у відповідності до якої було визначено порядок та умови надання субвенції у 2018 році, зокрема, на придбання соціального житла, житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа.

На сьогодні, 99 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа нашого району перебувають на квартирному обліку в міській та сільських радах (до 18 років – 11, до 23 років – 69, понад 23 років – 19).

Маємо сподівання, що робота в цьому напрямку, яку буде продовжено в наступному році, буде такою ж плідною і результативною.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь