У Пологах підбили підсумки 2018-го та визначили завдання на 2019 рік

Опубліковано в 13:46 Важливі, Новини, У Пологах    283

15 січня відбулася нарада у міського голови Юрія Коноваленка, за участю посадових осіб Пологівської міської ради, керівників, головних бухгалтерів дошкільних навчальних закладів міста та комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник».

В ході наради обговорювались актуальні питання: харчування в дошкільних закладах, споживання енергоносіїв за 2018 рік, обсяги фінансування закладів дошкільної освіти та КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» на 2019 рік.

Особливу увагу під час наради міський голова приділив питанню забезпечення харчуванням дітей та стану використання коштів на оплату харчування в дошкільних закладах міста.

Керівниками ясел-садків міста зазначено, що для забезпечення дітей повноцінним харчуванням, закладами дошкільної освіти укладено всі необхідні договори на поставку продуктів.

У зв’язку із збільшенням вартості харчування однієї дитини на 1 день до 20,00 грн. (ясельна група) та 26,00 (садова група) в бюджеті на 2019 передбачено кошти на 300 000,00 грн. більше ніж торік.

Керівники дошкільних закладів зауважили, що порівняно з минулим роком збільшилась кількість пільговиків (дітей звільнених від плати за харчування на 100% та 50%). Так, на сьогодні дошкільні заклади міста відвідують: 60 дітей малозабезпечених сімей, 47 – діти з багатодітних сімей, 28 дітей, батьки яких є учасниками АТО, 3 дитини інваліди та 2 дитини з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

В ході наради проаналізовано показники споживання енергетичних ресурсів (електроенергії, газу, тепла, води) за 2018 рік, заслухано керівників комунальних закладів та присутніх посадових осіб з приводу проведення в поточному році енергоефективних заходів в закладах дошкільної освіти та КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник».

З керівниками закладів дошкільної освіти було обговорено питання про підготовку та проведення конкурсу «Вихователь року».

За підсумками наради було вирішено:
1) керівникам бюджетних закладів спільно з відділом енергоменеджменту та енергоефективності Пологівської міської ради постійно проводити детальний аналіз споживання енергетичних ресурсів;
2) вжити заходів щодо належного забезпечення харчування вихованців;
3) посилити контроль за станом фінансових розрахунків в умовах опалювального періоду.

Інформує: Пологівська міськрада

Залишити відповідь