У Пологах продовжують здійснювати мрії дітей. Оля вперше побачить море

Опубліковано в 21:18 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    320

Коли дорослі здійснюють мрії дітей, впевненішими стають діти, виростають крила у дорослих від розуміння того, що своїми зусиллями вони привносять щасливі миттєвості у життя дітей, доля яких спіткала оті складні життєві обставини, в які так часто й густо потрапляють наші родини.

Десятирічна дівчинка Оля із Гуляйпілля, маючи ще трьох братиків та двох сестричок, перебуває в Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей з квітня цього року.

Щоб діти змогли врешті-решт повернутися до рідної сім’ї, прикладають зусилля всі суб’єкти соціальної роботи: родина перебуває під соціальним супроводом фахівців із соціальної роботи, спеціалісти служби у справах дітей надали дітям тимчасовий притулок, з дітьми та матір’ю психологи закладу здійснюють соціально-психологічну реабілітацію.

А мрії дитячі – побачити та почути море, яке ще ніколи не бачила…

«Я ніколи не бачила моря. Тільки на картинках або по телевізору. Мені дуже б хотілося побачити його, відчути його запах, позасмагатити на піску, пограти у волейбол та просто поплавати. – пише дитина. – Для мене море як одне з чудес світу! Воно незвичайне та загадкове. Дорослі, здійсніть мою мрію, будь ласка…».

І хоча за станом здоров’я дитина не може довго перебувати на сонці, дорослі вирішили організувати дівчинці одноденні відвідування моря, перше з яких вже відбулося на початку тижня.

Сподіваємося, що й найзаповітніша мрія дитини, яку вона, навіть, не озвучує, знову опинитися в тісному сімейному колі, здійсниться.

За інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь