У Пологах пройде фестиваль молодіжних талантів «Зорепад-2017»

Опубліковано в 15:25 Афіша, Новини, У районі, У регіоні    303

Запорізький обласний центр молоді спільно з Управлінням молоді організовує 26-й фестиваль молодіжних талантів «Зорепад».

Про це стало відомо зі сторінки заходу в соцмережі.

«Пишеш і виконуєш свої пісні або просто круто співаєш? Маєш багаторічний досвід заняття в різних гуртках по співу, хореографії, акробатики або розмовного мистецтва? Тобі 14-35 років? Запрошуємо до участі cоло або з колективом! Ти маєш можливість показати рідній області свій талант і довести свою першість!», – повідомляється на сторінці заходу.

Зональні відбіркові тури стартують вже з цього тижня.

У вівторок, 10 жовтня зональний етап обласного конкурсу “Зорепад” відбудеться у Пологах – ЦКД “Гірник”. Зустрінуться учасники Більмацького, Розівського та Гуляйпільського районів. Початок о 10:00.

11 жовтня – м. Токмак, міський Будинок культури буде приймати учасників Токмацького, Оріхівського та Чернігівського районів.

12 жовтня – Запорізький обласний центр молоді, де буде проходити відбір між Запорізьким, Вільнянським і Новомиколаївським районом.

17 жовтня – для жителів Веселівського, Приазовського і Якимівського районів відбірковий тур буде проходити в м. Мелітополь, у Палаці культури залізничників.

18 жовтня – м. Бердянськ, БК «Нафтохімік» прийме учасників Бородинського і Приморського районів.

20 жовтня – чекати таланти з Василівського, Кам’янсько-Дніпровського та Михайлівського районів м. Дніпрорудний і Енергодар в м. Василівка, в Василівському центрі культури і дозвілля.

24 жовтня – запрошуються городяни Запоріжжя до Палацу культури «Орбіта».

3 листопада – великий фінал в місті Запоріжжя, під час якого виберуть кращих з кращих, і – церемонія нагородження!

Ну а після, звичайно ж, Гала-концерт, на який запрошують всіх 11 листопада.

Приклад заяви на участь в конкурсі:
– для сольних конкурсантів – https://goo.gl/kfwfRJ
– для колективів – https://goo.gl/oyS37S

Заповнену форму необхідно роздрукувати і взяти з собою.

Залишити відповідь