У Пологах пройшов пам’ятний турнір залізничників з більярду. Хто переміг? (ФОТО)

Опубліковано в 13:07 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Фото-галерея    876

12 січня у Пологах, традиційно, відбувся регіональний турнір з більярдного спорту присвячений пам’яті Євгена Валентиновича Чистова – колишнього начальника залізничної ст. Пологи.

Щорічно, у ньому беруть участь рідні Євгена Валентиновича, його колеги та друзі.

На урочисте відкриття прибув міський голова Юрій Коноваленко.

Організатор змагань та головний суддя – Володимир Бойко, голова ради по фізичній культурі і спорту Пологівського залізничного вузла.

Участь у турнірі брали 9 команд Пологівського залізничного вузла, станції “Гуляйполе”, “Комиш-Зоря”, “Челюскін”. Кожні 3 команди були розбиті на 3 групи, грали за “Олімпійською системою” 1/4 фіналу “на виліт”.

За третє місце вели запеклу боротьбу команди ст. “Пологи” та команда “Відновлювальний поїзд” ст. Пологи, і з рахунком 8:3 перші перемогли. У фінал вийшли команди станції “Гуляйполе” і “Челюскін”, у результаті тривалого поєдинку, гуляйпільці перемогли, і вже другий рік поспіль стали чемпіонами змагань.

Відтак, місця розподілились наступним чином:

1 місце – команда станції “Гуляйполе”

2 місце – команда станції “Челюскін”

3 місце – команда станції “Пологи”

Традиційно, було обрано і кращого гравця змагань, ним став Іван Отрішко (ст. “Гуляйполе”), який забив 5 шарів “з 1 кия”.

У номінації “Приз глядацьких симпатій” за оригінальність гри, перемогла команда “Відновлювальний поїзд” ст. Пологи.

Усі призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами Запорізької територіальної профспілкової організації Придніпровської залізниці. Іменні призи учасникам змагань були вручені від адміністрації та профспілкового комітету станції Пологи.

Начальник станції Пологи Валентин Чистов висловлює подяку за сприяння, допомогу у проведенні турніру, подарунки для учасників – голові Запорізької територіальної профспілкової організації Придніпровської залізниці Олексію Семерунь.