У Пологах провели «Марафон професій»

Опубліковано в 13:00 Новини, У Пологах, У районі    388

Учора, 14 березня, в «Пологівській гімназії «Основа» відбулась акція «Марафон професій».

Захід було проведено Пологівською районною філією центру зайнятості разом з Пологівським відділом освіти. До участі були запрошені навчальні заклади, роботодавці, педагогічні працівники та учні 8-11 класів Пологівського району.

Всі представники навчальних закладів надали інформацію про професії, за якими навчають в їх закладах, продемонстрували презентації, побажали всім випускникам знайти головну справу свого життя, щоб приносити найбільшу користь людям, відчувати себе потрібним і задоволеним працею. Представник Пологівської районної філії запросила всіх бажаючих, які не визначилися у виборі професії або мають стислу інформації про певну професію звертатися до спеціалістів районної філії за допомогою. Представник роботодавця, ПАТ «Пологівський ОЕЗ» надала інформацію про найбільш затребувані вакансії на цьому підприємстві.

На сьогоднішній день, обов’язково потрібно оцінювати перспективи працевлаштування за обраною професією, враховуючи потреби ринку праці. А як всі виступаючі зазначили, в основному актуальними на ринку праці є робітничі професії. Непрестижних професій немає. Всі професії престижні. Робітничі також. Але є професії, за якими є можливість реального працевлаштування. В пошані тепер та людина, яка є майстром своєї справи.

Залишити відповідь