У Пологах провели роботу з умовно засудженими

Опубліковано в 9:53 Важливі, Новини, У Пологах    432

Чергова профілактична групова бесіда з умовно засудженими особами молодіжного віку відбулася на базі Пологівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області.

До обговорення актуальних проблем з молоддю долучилися і фахівці Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  (далі – Центр ). Цього разу присутні обговорили тему безробіття, важливість навчання, оволодіння навичками, офіційного працевлаштування. В умовах карантину для  для молодих людей досить складно знайти роботу,  а нестача коштів може спонукати до скоєння повторних правопорушень.

Задля профілактики такого явища особам молодіжного віку було рекомендовано стати на облік в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості з метою офіційного працевлаштування, отримання стабільного доходу та набуття необхідного страхового стажу для виходу на пенсію.

Під час бесіди умовно засуджена молодь отримала нагоду більш детально дізнатися про перелік послуг, які надає Центр, серед яких:

  • визначення потреб особи/ сім’ї;
  • натуральна допомога ( одяг, взуття );
  • безкоштовна консультація ( допомога психолога );
  • соціальний супровід особи/сім’ї та інш.;
  • соціальна адаптація.

Також фахівці Центру проводять постійну роз’яснювальну роботу з даною  категорією осіб з метою  запобігання скоєння ними повторних правопорушень.

Залишити відповідь