У Пологах привітали поважного 90-річного ювіляра

Опубліковано в 19:29 Новини, У Пологах, Фото-галерея    530

На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, як Володимир Макарович Покутній.

Сьогодні, 25 липня він святкує свій почесний ювілей – 90-річчя. 

Зранку, до шанованого ювіляра з привітаннями, квітами завітали рідні та гості, серед яких – племінник, голова Пологівської районної ради Олександр Покутній, заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, директор терцентру обслуговування громадян Тетяна Терен, та голова районної організації ветеранів Федір Носко.

Імениннику побажали довгих літ життя, богатирського здоров’я, жити у спокої, мирі та з любов’ю рідних.

Володимира Макаровича усі знають як людину з великим оптимізмом, добрим почуттям гумору, мудрого, інтелігентнного та працьовитого чоловіка. Багато років він віддав роботі на одному з автотранспортних підприємств, де працював слюсарем та авторемонтникам. І навіть пішовши на заслужений відпочинок, продовжував віддавати себе своїй улюбленій справі, багато молодих фахівців перейняли багаторічний досвід від Володимира Макаровича.

Широ зичимо ювіляру ніколи не падати духом, залишатись і надалі життєрадісним, добрим, товариським чоловіком. Міцного здоров`я і щасливого довголіття Вам, шановний імениннику!

Залишити відповідь