У Пологах привітали з ювілеєм досвідченого залізничника

Опубліковано в 21:23 Новини, У Пологах, Фото-галерея    340

Сьогодні, 15 серпня, 80 років життя із злетами, щасливими спогадами та незабутнім професійним досвідом святкує Василь Федорович Плетінь, житель нашого міста.

Від імені міської влади ювіляра привітали міський голова Юрій Коноваленко та секретар ради Людмила Сова. Вони побажали Василю Федоровичу прожити багато років у доброму здоров’ї, мати наснагу, бути щасливим.

Міський голова висловив ювіляру слова вдячності за прийняті вірні рішення у роботі залізничного транспорту, співпрацю та взаєморозуміння.

«Ми високо цінуємо Ваш досвід, професіоналізм. Вам, Валилю Федоровичу, випало щастя належати до людей, наділених сильною вдачею, вмінням знаходити вихід із найважчих виробничих і життєвих ситуацій», – зазначив у привітанні Юрій Коноваленко.

У дружньому сімейному колі разом із гостями, колегами, бадьорий та усміхнений ювіляр радо ділився спогадами про своє професійне минуле. Адже йому довелося 43 роки пропрацювати у керівному складі Придніпровської залізниці.

Іменинник разом із дружиною Галиною виховали сина й доньку, мають онуків. У свої 80 років пологівець пише вірші. Рідні, знайомі та колеги цінують ювіляра, люблять та пишаються. Згадують, як багато Василь Федорович зробив для них та сподіваються разом відсвяткувати ще не одну ювілейну дату.

 

Інформує: міськрада

Залишити відповідь