У Пологах стало ще на троє більше щасливих дітей. Тепер вони мають маму..

Опубліковано в 22:35 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    408

Дитинство – фундаментальний період у житті кожної людини, адже саме в дитинстві формується світогляд, закладаються загальнолюдські цінності та основи громадського буття особистості. І саме в якому середовищі пройде це становлення, залежить майбутнє кожної дитини.

Традиційно, головним аспектом виховання є родина, яка залишається природнім середовищем, матеріальною та емоційною підтримкою, необхідної для розвитку особистості.

Надзвичайно пощастило трьом діточкам, позбавленим батьківського піклування, які потрапили у родину особливої людини, педагога за фахом та вихователя за покликанням. Так сталося, що двоє старших дітей хлопчик та дівчинка проживали деякий час  в родині зазначеної громадянки до того часу, поки вирішувалося питання відібрання дітей у матері, а найменший братик, якому невдовзі виповниться чотири рочки, перебував у КЗ «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР. Родина постійно відвідувала малюка у закладі, діти мали безперервне спілкування та відчували родинний зв’язок з маленьким братиком.

Майбутній опікун дітей віддавала всю свою любов та вільний час вихованню брата та сестри, намагалася  всіляко прикрасити  їх дитинство різними барвами, замінити   батьківське тепло.

Враховуючи бажання дітей, з огляду на те, що рідні брати і сестра не можуть бути роз’єднані під час влаштування,   зважаючи  на те, що стан здоров’я дітей не перешкоджає їхньому влаштуванню в одну сім’ю, жінка прийняла рішення  прийняти одразу трьох дітей в свою родину та розділити свою любов на трьох, таким чином, надавши  шанс  їх матері  оговтатись  та повернути своїх дітей в родину.

Отже, бажаємо опікуну дітей міцного здоров’я, витримки та наснаги, а дітям, влаштованим в родину, щасливої долі!

Інформацію надано службою у справах дітей Пологівської райдержамдіністрації

Залишити відповідь