У Пологах урочисто нагородили лауреатів районного конкурсу «Батько року» (ФОТО)

Опубліковано в 17:35 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    871

Сьогодні, 10 жовтня, з нагоди Дня захисника України у розважальному центрі «Юність» відбулась концертна програма та урочисте нагородження лауреатів районного конкурсу «Батько року».

На сімейне свято завітали дружини, сестри, діти почесних батьків аби підтримати їх.

Слова подяки, гордості за таких батьків та щирі вітання присутнім адресували: заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, міський голова Юрій Коноваленко.

Справжній концерт влаштували творчі колективи району, співаки, танцюристи, вокальні колективи, обдарована молодь, діти.

На сцені свої нагороди отримали 8 пологівських батьків року:

  • Батько – працівник галузі металургії – Лютий Сергій Анатолійович, працює машиністом екскаватора, ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Приймав участь у боях за Широкине Донецької області в 2014-2015 роки. В травні 2015 року отримав статус учасника бойових дій за безпосередню участь в антитерористичній операції. Виховує разом з дружиною двох дітей.
  • Батько – громадський діяч – Гонтар Віктор Миколайович, з 2010 року призначений на посаду отамана Пологівського куреню ім. Івана Богуна. Сприяє відродженню та підтриманню  козацьких традицій на території Запорізької області. Віктор Миколайович і його козаки є активними громадськими діячами, які надають допомогу захисникам України, ремонтують машини та бронетехніку. Має двох синів, які є козаками-сотниками. Також має трьох онуків, котрих виховує в дусі патріотизму і козацтва.
  • Батько – керівник підприємства – Бандуров Віктор Володимирович, займає посаду директора в Товаристві з обмеженою відповідальністю «АГРО КОМ 1990». Має звання «Почесний працівник сільського господарства». Нагороджений Орденом за «Заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ст., разом з дружиною виховують трьох дітей.
  • Батько – працівник освіти і науки – Кальченко Юрій Іванович, працює на посаді вчителя  предмету «Захист Вітчизни» в КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.». Є учасником антитерористичної операції. Після повернення з АТО разом з дружиною та волонтерами допомагає захисникам України, нагороджений відзнакою Президента України  «За участь в антитерористичній операції», медаллю «За гідність та патріотизм» та почесною відзнакою «Богдан Хмільницький» ІІ ступеня, виховав двох дітей, а влітку став дідусем.
  • Батько – працівник охорони здоров’я – Гальченко Юрій Анатолійович, лікар-анестезіолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Пологівській ЦРЛ. З 2011 року працює завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Подружжя Гальченків разом зі своїми колегами, подружжями-медпрацівниками лікарні гідно продовжують сімейні медичні традиції ЦРЛ. Неодноразово нагороджувався почесними грамотами та був занесений на районну Дошку пошани. Щороку оголошуються подяки різних рівнів за високі показники в робот. Одружений, має доньку.
  • Батько – працівник культури та мистецтва – Курносов Єгор Юрійович, працює на посаді методиста КУ «Пологівський районний організаційно-методичний центр», поет, має практику журналістської діяльності, в 2017 році нагороджений Дипломом за ІІ місце в номінації «Поетичне слово» в районну фестивалі народного мистецтва «Спас іде – гостей веде» та в фестивалі-конкурсі пісенно-поетичної творчості ім. О. Бойко «Злет натхнення». Має двох дітей – сина та доньку.
  • Батько – спортсмен – Матюха Олександр Васильович, головний механік-начальник ремонтно-транспортної служби ТДВ «ПХЗ «Коагулянт», учасник команди з міні-футболу «Хімік» Гру Матюхи О.В. в якості бомбардира неодноразово відзначали медалями та почесними грамотами. Сприяє розвитку фізичної культури на підтриманню здорового способу життя на території району. Має двох синів.
  • Батько – волонтер – Степаненко Володимир Сергійович, з 2014 року та до теперішнього часу є членом ГО «Пологівська Самооборона». Активно займається волонтерською діяльністю, допомагає в відновленні та ремонті військової техніки. Має стійку патріотичну позицію щодо єдності та Незалежності України. Виховує п’ятеро дітей – 9-тирічну доньку та разом з дружиною є опікунами 4 дітей. Є учасником багатьох заходів патріотичного напрямку та неодноразово нагороджувався грамотами, в 2017 році нагороджений грамотою за високі показники з тактичної підготовки та сумлінне виконання своїх обов’язків під час проведення навчання з розгортання роти охорони Гуляйпільського районного військового комісаріату.

До речі, один з них – Віктор Гонтар – батько громадський діяч, отримав подвійну нагороду. Адже його кандидатура стала переможною на обласному конкурсі “Батько року”.

Сьогодні, 10 жовтня, з нагоди Дня захисника України в розважальному центрі «Юність» відбулась концертна програма та урочисте нагородження лауреатів районного конкурсу «Батько року», на яке завітали мешканці та гості району разом з родинами аби підтримати наших переможців.

Опубліковано Татьяною Кирьяновою Середа, 10 жовтня 2018 р.

Залишити відповідь