У Пологах в день Святого Валентина одружилась пара з Донецької області (ФОТО)

Опубліковано в 17:34 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    800

Радіємо за молодят разом! Щиро вітаємо із поєднанням двох люблячих сердець!

Дійсно… ця пара просто до нестями кохає одне одного. Здається, Купідон обрав вірний та надійний приціл – їх серця!

Сьогодні, у Пологівському відділі ДРАЦСу уклали шлюб двоє вірних та відданих людей, мешканці Донецької області.

Наречені Ілона та Андрій офіційно зареєстрували початок подружнього життя саме у День всіх закоханих – День Святого Валентина. Тепер їх подружжя носить одне-єдине прізвище – Корнієнків.

Вона зі Слов’янська, він – з Амвросієвки, але кохання об’єднало їх в одне ціле і навіки вічне! Тож, щиро зичимо молодятам триматись поруч назавжди, бути разом у мирі та злагоді, а головне – щоб ніякі перепетії не змогли розлучити ці люблячі серця!

Ми познайомились рік тому, і три місяці як зустрічаємось, а сьогодні для нас щасливий день, було остаточно вирішено – стати чоловіком та дружиною. – розповідають молодята.

Святковий зал Пологівського ДРАЦСу був особливо прикрашений до цієї події. 

Адже, День Святого Валентина, це особливе свято! Ми вирішили прикласти усіх зусиль задля того, щоб і настрій у наших мололят був відповідний. Тож, оздобили зал для церемоній та східці, якими крокують мололята у нове життя – в стилі “романтик”. – зазначає Тетяна Гончар, начальник Пологівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

До речі, користуючись нагодою, ми вирішили поцікавитись: у Пологах більше одружуються, чи розлучається? І, нажаль, статистика говорить про невтішні дані. Протягом 2017 року, у Пологівському ДРАЦСі розлучилось 207 сімейних пар, а одружилось лише 137. Тож, сподіватимемось на покращення цих показниців у 2018 році. Нехай ваші серця не знатимуть болю, смутку і розчарувань! Ми маємо триматись один одного та любити всупереч усім труднощам та назло усім негараздам!

 

 

Залишити відповідь