У Пологах відбудеться фестиваль військовопатріотичного кіно. 5 фільмів ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ

Опубліковано в 11:34 Афіша, Новини, У Пологах    439

До Дня Захисника України (відзначається 14 жовтня) проходитиме фестиваль військового патріотичного кіно – «Позивний зеніт».

У Пологах показ фільмів заплановано провести у РЦ “Юність”, попередньо – 13, 14, 15, 17 жовтня. Точна дата і час поки що узгоджується з керівництвом Запорізької ОДА, тож пізніше повідомимо про афішу.

Фестиваль також пройде у містах: Києві в кінотеатри КП «Київкінофільм», Васильків – кінотеатр «Дружба», Івано-Франківську – кінотеатр «Люм’єр», Лубни – кінотеатр «Київська Русь», Кам’янське – кіноконцертний зал «Мир».

У програмі Фестивалю військового патріотичного кіно п’ять унікальних національних стрічок про реальні історії наших захисників.

Всіх охочі запрошуються на Фестиваль!

До Дня Захисника України з 26 вересня проходитиме фестиваль військового патріотичного кіно у твоєму місті – «Позивний зеніт». Фестиваль пройде у містах: Києві в кінотеатри КП «Київкінофільм», Васильків – кінотеатр «Дружба», Івано-Франківську – кінотеатр «Люм’єр», Лубни – кінотеатр «Київська Русь», Кам’янське – кіноконцертний зал «Мир». У програмі Фестивалю військового патріотичного кіно п’ять унікальних національних стрічок про реальні історії наших захисників. Всіх охочих запрошуємо на Фестиваль!

Опубліковано Міністерство оборони України 25 вересня 2017 р.

Залишити відповідь