У Пологах відбувся фестиваль вина «POLOGY-WINE-FEST» 2018 (+ФОТО)

Опубліковано в 17:36 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Цікаво та корисно    552

Вчора на майданчику біля розважального центру «Юність» відбувся фестиваль вина «POLOGY-WINE-FEST» 2018.

Ініціатором проведення першого в районі фестивалю вина виступив голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський.

Метою даного фестивалю є вшанування праці садоводів, виноградарів, виноробів, популяризація виноробства, культури споживання вина, та елементів нематеріальної культурної спадщини.

Під час фестивалю спеціалістами Пологівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було проведено акцію за здоровий спосіб життя. Присутні також долучилися до благодійного марафону, присвяченого Дню Збройних Сил України, в результаті якого було зібрано понад тисячу гривень.

Не дивлячись на холодну погоду та пролітаючий сніг, пологівці із задоволенням дегустували вино учасників заходу із Пологівського, Оріхівського районів та м. Запоріжжя. Працювала вулична торгівля, всі бажаючі могли зігрітися гарячим глінтвейном.

Святкову концертну програму забезпечили творчі працівники та колективи закладів культури клубного типу Пологівського району, міського центру культури і дозвілля «Гірник», Пологівського районного будинку культури.

Тим часом у глядацькій залі розважального центру «Юність» працювала дегустаційна комісія, члени якої обирали переможців у чотирьох номінаціях: «Вино біле сухе», «Вино біле десертне», «Вино червоне сухе» та «Вино червоне десертне».

Відвідувачі фестивалю мали змогу продегустувати запропоновану продукцію та взяти участь у голосуванні, в результаті якого було обрано переможця за народною думкою.

Опісля церемонії нагородження учасники дегустаційної комісії відзначили високий рівень організації та проведення фестивалю, а також висловили сподівання про те, що фестиваль вина «POLОGY-WINE-FEST-2018» стане традиційним.

1 коментар на “У Пологах відбувся фестиваль вина «POLOGY-WINE-FEST» 2018 (+ФОТО)

  • Хіба голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський товарознавець, експерт, чи спеціаліст-технолог з виноробства та споживання вин? Навіть не любитель-винороб, не аматор-сомільє домашнього винного льоху, і не завзятий споживач вина – усім відомо що він поціновувач інших видів алкогольних напоїв! Звідки ж ініціатива «POLOGY-WINE-FEST» – зверху спустили?

Залишити відповідь