У Пологах відкрили пам’ятну дошку талановитому хореографу Ромео Гаспаряну

Опубліковано в 11:34 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    1 488

19 вересня, біля Пологівського РБК відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки заслуженому працівнику культури України Ромео Самвеловичу Гаспаряну.

В Пологівський район Ромео Самвелович переїхав зі своєю сім’єю з Грузії у 1995 році і Пологівщина стала для нього другою батьківщиною. Закоханий у свою роботу, він, протягом багатьох років, завдяки творчому завзяттю, працелюбності та оптимізму, плекав своє «дітище» – дитячий зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз», а також навчав азам хореографії людей золотого віку, учасниць любительського об’єднання «Файні пані». Великий досвід роботи з учасниками колективів, повага і любов до них та до мистецтва хореографії дали плідні результати. Указом Президента України Ромеу Самвеловичу Гаспаряну у 2009 році було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

На жаль, в 2018 році серце великого корифея хореографічної галузі Ромео Самвеловича несподівано зупинилось. Йому було лише 65… Вчитель виховав послідовників своєї справи. Ромео Гаспарян жив танцями і сам танцював до останнього.

Вражає, наскільки талановитим та різнобічним був Ромео Самвелович, як багато мав друзів, які любили його за добре серце, відкритість та оптимізм. А він любив їх. Така людина не могла бути забутою!

Розміщення пам’ятного знаку – меморіальної дошки стало можливим за ініціативи учасників любительського об’єднання «Файні пані» та за рішенням виконавчого комітету Пологівської міської ради на будівлі комунальної установи «Пологівський районний будинок культури» Пологівської міської ради.

Вшанувати пам’ять яскравого артиста, талановитого хореографа та співака, видатного викладача та людини з відкритим серцем цього дня прийшли його рідні та близькі, друзі, вихованці та колеги, представники міської ради, культури, медицини.

Право відкрити пам’ятний знак надали представнику ініціативної групи Наталії Андрійчук та вихованцю зразкового аматорського хореографічного колективу «Союз» Захару Чичерову.

«Він знову покликав усіх нас в будинок культури». Такі слова сказав міський голова Юрій Коноваленко під час мітингу. Він додав, що пам’ять про талановитого хореографа ніколи не згасне, адже вона живе на сцені Пологівського РБК, в танцях колективу «Союз», в його вихованцях і в серцях кожного, хто колись знав Ромео Гаспаряна. Юрій Коноваленко висловив слова щирої подяки учасницям любительського об’єднання «Файні пані» за наполегливість та завзятість у великій справі, результатом якої стала пам’ятна дошка.

Про улюбленого вчителя загадала учасниця любительського об’єднання «Файні пані» Наталія Самчук, яка відзначила, що знати і вчитися у такої людини для всіх учасниць колективу було честю.

Вірш-присвяту місцевої поетеси Майї Григорівни Льогких прочитали Ірина Чичерова та Інна Спудка.

Найбільш хвилюючим був виступ сина Ромео Самвеловича Армена Гаспаряна, який не стримуючи сліз щиро подякував всім, хто підтримував його батька всі роки роботи, хто любив його та вчився у нього і пообіцяв продовжувати батьківську справу.

Пам’ять заслуженого працівника культури України Ромео Гаспаряна вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до його пам’ятного знаку.

Та найбільшою шаною та подякою для Ромео Самвеловича були аплодисменти – найвища оцінка його таланту, ознака його визнання. Це найцінніше для артиста.
Усі присутні аплодували Ромео Гаспаряну, хоча його немає з нами, однак його талант, здобутки, десятки оброблених діамантів-доль юних вихованців та той неоціненний спадок гідні аплодисментів і сьогодні. Вони лунатимуть на його честь завжди.

Вічна пам’ять Ромео Гаспаряну! Він був надзвичайною людиною!

Джерело: сайт Пологівської міськради

Залишити відповідь