У ПОЛОГАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Опубліковано в 11:46 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    568

2 вересня з нагоди відзначення 75-ї річниці закінчення Другої світової війни відбулося вшанувння пам’яті загиблих у роки Другої світової війни. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, міський голова Юрій Коноваленко, голова ради ветеранів Євген Таран, працівники райдержадміністрації, міської ради, члени ветеранських організацій району. Присутні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до братської могили радянських вонів та хвилиною мовчання.

Довідково: У війні Другій Світовій війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 мільйонів солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 мільйонів осіб. За результатами війни було створено ООН (Україна – один із засновників) та сформовано сучасну систему міжнародних відносин.

Джерело: сайт Пологівської РДА

1 коментар на “У ПОЛОГАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

  • В країні “цирк та зелений дурдом” завдано, та продовжує завдаватися шкоди промисловості, сільському господарству, всім бе вийнятку галузям, структурам, населення скорочується без примусового вивозу на працю в Німетчину за 30 років Незалежності в рази більше чим за роки окупації українських територій у Другій Світовій війні, а ці вгодовані фейси, при зарплатах в десятеро більших за мінімальні, знову хороводяться! Найшли привід, чи “зверху” рекомендацію спустили? Жах…

Залишити відповідь