У Пологах влаштували свято для особливих людей (ФОТО)

Опубліковано в 14:30 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    561

Сьогодні, 29 листопада, у Пологах відбувся тематичний концерт до міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями «Хай не міліє доброти криниця».

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми..

З особливим днем особливих людей району привітали: заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень та заступник міського голови Сергій Колісник. Вони побажали здоров’я, добра та миру, кожному присутньому на заході, віри у краще майбуття, сил і натхнення на кожен прожитий день.

Свої неповторні номери, у яскравих образах винуватцям свята подарували: вихованці Пологівської ДШМ, вокальний гурт «Берегиня» с.Пологи, хореографічний  колектив «Натхнення» с.Пологи, солістка вокальної студії «Зореспів» Аріна Закарлюка, зразковий аматорський хореографічний колектив «СОЮЗ», Наталя Самойлик, та Олена Павловська.

А на пам’ять про святкову зустріч, винуватцям свята подарували листівки, на яких написано 

РЕЦЕПТ ЩАСТЯ

Візьміть чашу терпіння,

налийте туди повне серце любові,

вкиньте дві пригорщі щедрості,

хлюпніть туди гумору,

посипте добром,

додайте якомога більше віри

і все це добре перемішайте.

Потім намажте на шматочок

відпущеного Вам життя

і пропонуйте всім,

кого зустрінете на своєму шляху!!!

Ініціатором заходу виступила Пологівська РДА, організатор – КУ “Територіальний центр соціального обслуговування громадян Пологівського району”. Виступи артистів організував відділ культури і туризму Пологівської РДА. Із районного бюджету депутатами на даний захід були виділені кошти у сумі 14 тис. грн..

Залишити відповідь