У Пологах вшанували пам`ять загиблих під час Голодоморів (ФОТО)

Опубліковано в 16:13 Новини, У Пологах, У районі    344

Сьогодні на старому міському цвинтарі біля пам`ятного знаку «Жертвам голодомору та політичних репресій» зібралися керівники району, представники волонтерських, громадських, ветеранських організацій, творчі працівники закладів культури, учнівська молодь, для того, щоб вшанувати пам`ять загиблих під час Голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років.

Промову до присутніх мав голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський.

Учасники заходу вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам`ятного знаку.

Мітинг пам`яті відбувся за участі творчих працівників та учасників самодіяльності Пологівського районного будинку культури.

Як відомо, що у 2007 році, з нагоди  відзначення 75  річниці голодомору 1932-1933 років,  на  честь земляків, що загинули від голоду, за ініціативи Пологівської райдержадміністрації було встановлено пам’ятний знак навпроти  Свято-Покровської церкви.  Поряд знаходиться  старе міське кладовище, на якому найбільше поховань, датованих саме 1932-1933 роками.

На  дошці із чорного граніту, вмонтованій на гранітному камені, викарбувані слова: «Жертвам голодомору та політичних репресій. Із тугою й сльозами на очах схилилася над вами Батьківщина».

Ці слова мають нагадувати сучасному, і всім прийдешнім поколінням українців, про страшну трагедію, яка призвела до жахливих наслідків.

1 коментар на “У Пологах вшанували пам`ять загиблих під час Голодоморів (ФОТО)

  • …там, де у вікно крім свічки можуть виставити кулемет, голодоморів ніколи не було і не буде…

Залишити відповідь