У Пологах за ніч обікрали вулицю Зелену (ФОТО+ВІДЕО)

Опубліковано в 18:30 Важливі, Новини, У Пологах    1 302

Мешканці вулиці Зеленої забили на сполох у неділю вранці, 17 грудня. Із двох комунікаційних люків, розташованих за кілька метрів один від одного – поцуплено кришки. Це сталось вночі з суботи на неділю. 

Щойно побачивши крадіжку, мешканці прилеглих до місця злочину будинків викликали правоохоронців. Прибувши на місце події, працівники поліції опитали можливих свідків, але, нажаль, ніхто нічого не бачив та не чув.

Пес на прив’язі лаяв… Але я вже не звертаю особливої уваги на це, адже вулиця, останнім часом у нас оживлена, і тим паче у вихідний ходить чимало нетверезих, тож уже звикли. – говорить Надія.

Я побачив крадіжку вже на ранок, коли почав виганяти авто із гаражу. І, добре, що ПОБАЧИВ! Адже якби ще кілька сантиметрів, то ремонт моєї автівки влетів би у чималу копієчку! – розповідає Олександр.

Зараз, небезпека під ногами! Небайдужі мешканці прилеглих будинків встромили у відкриті люки гілля, аби у темний час доби пішоходи та водії не потрапили у прірву. Але глибина люків чимала, що несе велику загрозу для життя пологівців.

Кришку люку, який розташований поруч від поцуплених, самостійно приварив господар Григорій, говорить: “Так порадили зробити працівники поліції, аби убезпечити можливу наступну “жертву” крадіжки.”

 

Дивний у наших людей менталітет. Здавши кришку люку за близько 100 грн., не думають, що такий вчинок може коштувати комусь цілого життя. Адже неодноразово українські ЗМІ розповідали про жахливі трагедії, що стались у результаті падіння у відкритий люк, найбільш страшно, що серед жертв – маленькі діти.

До речі, якщо купувати чавунну кришку на люк, то його вартість обійдеться щонайменше у 1000 грн.

До відома:

Крадіжка кришок люків — злочин, за який на території України передбачена кримінальна відповідальність з позбавленням волі строком до трьох років, при повторному порушенні до восьми років. Відповідальність посилена окремим законом, через набуття цією проблемою суспільно значимих маштабів. Додатковим законом був розширений Кримінальний кодекс статтею 270-1 «Умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства». Раніше цей вид злочину класифікувався як діяльність з незаконної заготівлі металу та був передбачений статтею 213 Кримінального кодексу України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом».

Залишити відповідь