У Пологах ЗАБОРОНА НА АЛКОГОЛЬ з 22:00 до 10:00

Опубліковано в 8:20 Важливі, Новини, У Пологах    862

Як повідомляється на сайті міськради, 9 квітня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради. Члени комісії розглянули і ухвалили рішення про додаткові протиепідемічні заходи на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та про створення переліку об’єктів критичної інфраструктури ОТГ.

Зокрема, вирішили забезпечити неухильне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 №255) та рішень обласної і районної комісій ТЕБ та НС. Тож на території ОТГ діють заборони:

• на перебування у громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно; переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи;
• перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
• відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових або прибережних зон;
• відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
• перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, і т.д.

Серед нововведень – заборона на реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв у всіх без винятку закладах торгівлі ОТГ з 22.00 години вечора до 10.00 години ранку. Це рішення комісія ухвалила задля недопущення скупчення людей, порушення умов карантину біля об’єктів торгівлі.

1 коментар на “У Пологах ЗАБОРОНА НА АЛКОГОЛЬ з 22:00 до 10:00

  • Як би ініціатива рішення про заборону алкоголю йшла від керіництва Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, та була відповіддю на “скупчення людей, порушення умов карантину біля об’єктів торгівлі”, то це можна б було зрозуміти, навіть зробити якийсь позитивний висновок про керівників, а так тільки констатувати про наспроможність до самостійних дій – хтось, десь, щось, придумає, про що можна б ще посперечатись, зразу ж Пологах підхвачують чужі “дурнуваті” ініціативи, як в даному випадку: в Запоріжжі ввели сумнівну заборону – в Пологах тут же підтримали! Чого, навіщо? Питання: це справді сприятиме боротьбі з коронавірусом, хіба пологівці вже масово “скупчувалися, порушуючи умови карантину біля об’єктів торгівлі” бажаючи придбати вино, чи горілку? Навпаки – ця заборона спонукатиме людей, крім іншого, заздалегідь запасатися ще й алкоголем! Як то кажуть про таких ініціаторів – без царя в голові…

Залишити відповідь