У Пологах зафіксували підкуп виборців

Опубліковано в 15:22 Важливі, Новини, У Пологах    1 455

Працівники ГУНП в Запорізькій області продовжують реєструвати повідомлення та заяви про можливі порушення виборчого законодавства. З початку передвиборчої кампанії вже відкрито 9 кримінальних проваджень та складено 62 адміністративні протоколи.

Протягом доби поліцією Запорізької області зареєстровано 12 повідомлень і заяв про можливі порушення виборчого законодавства. За одним випадком відкрито кримінальне провадження.

Так, 16 липня виявлені факти підкупу виборців по вулиці Центральній в місті Пологи кандидатом в народні депутати України. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 160 Кримінального кодексу України (Підкуп виборця, учасника референдуму). За цим фактом триває досудове розслідування.

За іншими повідомленнями проводяться перевірки, у результаті яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.

Усього з початку передвиборчої кампанії зареєстровано 382 повідомлення і заяви про імовірні порушення виборчого законодавства. Складено 62 адміністративні протоколи. Відкрито 9 кримінальних проваджень.

Інформує: Відділ комунікації поліції Запорізької області

 


Читайте ПІК у фейсбук, телеграм, вайбер

Коментарів: 2

Залишити відповідь