“У Пологах загорівся тубдиспансер, постраждалі.. швидка.. пожежні…” – такого листа отримали від читача. Що ж трапилось насправді?

Опубліковано в 15:39 Важливі, Новини, У Пологах    771

“Сьогодні, близько 13:00 було загоряння тубдиспансера. Пожежники, 1 чи два постраждалих, швидка, щось МНС-ники на стріху лили” – ми не на жарт злякались побачивши таку інформацію від нашого читача та виріши все з’ясувати.

Як виявилось, навпроти будівлі місцевого тубдиспансера працівники ДСНС у Пологівському районі та лікарі надавали допомогу “потерпілим”, і ліквідували наслідки умовної пожежі.

Так, саме умовної, тому що сьогодні відбулися сумісні тренування підрозділів ДСНС та медичної служби, з метою відпрацювання непередбачуваних ситуацій природного та техногенного характеру.

В результаті тренувань, працівниками відповідних підрозділів була здійснена локалізація та ліквідація умовної пожежі, й умовна евакуація постраждалих. Тож, пологівці можуть спати спокійно, завжди покладаючись на оперативну та злагоджену роботу підрозділів ДСНС і швидкої допомоги, які завжди на варті їхнього спокою.

Залишити відповідь