У Пологах зароджується нова справа – миловаріння. Відбувся перший майстер-клас (ФОТО)

Опубліковано в 15:29 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    277

Учора, 11 квітня, у приміщенні Пологівської центральної районної бібліотеки відбувся майстер-клас з миловаріння для внутрішньо-переміщених осіб, що проживають на території Пологівського району.

Захід був організований Громадським центром допомоги населенню “Посмішка дитини”.

Волонтери у складі соціального працівника, психолога, юриста надавали безкоштовні консультації, поради ВПО для вирішення їх проблем і потреб.

Анна Тараненко – сертифікований майстер з виготовлення косметики ручної роботи допомогла присутнім у створенні маленьких шедеврів. Панувала атмосфера творчості, краси, натхнення і зародження чогось нового у нашій місцевості. Учасники майстер-класу дізнались усі подробиці у справі миловаріння, та з допомогою наставниці зробили по кілька сувенірних подарунків для себе та своїх близьких.

Усі щиро дякували за таку нагоду та були переповнені емоціями і враженнями від проведеного часу з волонтерами Центру допомоги населенню, чим поділились у своїх коментарях на офіційній сторінці спільноти.

Основною метою надання благодійної допомоги є реалізація соціальної програми – надання соціальних послуг для корінних і нових жителів м. Пологи та Пологівського району.

Залишити відповідь