У Пологах затвердили бюджет на 2021 рік

24 грудня, в залі КУ «Пологівський РБК» відбулося засідання третьої сесії Пологівської міської ради восьмого скликання. У порядку денному було представлено більше 100 питань. Їх обговорення та прийняття пройшло в атмосфері дискусії та висунення окремих пропозицій. Більшість питань, розглянутих на постійних комісіях були прийняті шляхом пакетного голосування.

На початку сесії депутати заявили про створення ще двох фракцій. Фракцію ПРПО ВО «Батьківщина» очолив Микола Рябко, фракцію ПП «Опозиційний блок» – Іван Чесноков.

Проголосовано за головний документ громади – бюджет на 2021 рік. Доходи бюджету Пологівської міської територіальної громади визначено у сумі 345 254 570 гривень, видатки – у сумі 345 254 570 гривень.
В рамках запланованого бюджету передбачено на:
галузь освіти – близько 180 млн грн;
галузь культури – понад 24 млн грн;
галузь охорони здоров’я – понад 22 млн грн;
галузь соціального обслуговування – більш як 8 млн грн.

Підтримано рішення про закріплення депутатів Пологівської міської ради восьмого скликання за виборчими округами Пологівської міської ради.

Розглянута та затверджена програма «Розвиток Пологівської міської територіальної громади» та «Встановлення меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області» на 2021 рік.

Затверджено ряд важливих програм на 2021 рік у сфері ЖКГ – «Капітальний ремонт житлового фонду», «Реконструкція та розвиток комунального майнового комплексу з надання послуг з водопостачання та водовідведення», «Ремонт дорожнього покриття пішохідних доріжок та прибудинкових територій», «Утримання автомобільних доріг».

Депутатами підтримано рішення про встановлення вартості харчування дітей на 2021 рік. Вартість харчування на один день однієї дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах міста Пологи у 2021 році становитиме: для ясельної групи – 29 грн; для дошкільної групи – 35 грн. Встановлена плата для батьків за один день перебування однієї дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах міста Пологи на 2021 рік у розмірі 60% від фактичної вартості харчування однієї дитини.

З вартістю харчування у дошкільних закладах, що знаходяться на територіях старостинських округів, можна буде ознайомитися пізніше на сайті Пологівської міської ради у розділі «Рішення ради».

Також встановлено середній показник вартості продуктів харчування на одну дитину (школяра) у закладах загальної середньої освіти Пологівської міської ради на 2021 рік у розмірі – 13 грн 80 коп.

Діти пільгових категорій та учні 1-4 класів забезпечені харчуванням за рахунок коштів міського бюджету.
На саму програму «Організація харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» на 2021 рік передбачено 9 290 404 грн.

Затверджено також програму «Діти Пологівщини». На 2021 рік на неї передбачено 50 000 грн. Метою програми є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей на території Пологівської міської територіальної громади.

Затверджена програма «Охорона здоров’я» на 2021 рік. На неї заплановано 8 942 779 грн. Зокрема, на КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР передбачено 4 653 159 грн, на КНП «Пологівська БЛІЛ» – 4 289 620 грн. З цих коштів на заходи з недопущення поширення захворювання на COVID-19 на два медичні заклади виділено близько 1 500 000 грн.

За пропозицією депутатів з програми «Фінансове забезпечення реалізації власних повноважень та розвитку матеріально-технічної бази Пологівської міської ради» було знято 600 000 грн на користь програми «Охорона здоров’я», а саме на придбання спеціального обладнання для перевезення та зберігання кисню для пацієнтів, хворих на CОVID-19. З урахуванням доданих коштів на програму «Охорона здоров’я» на 2021 рік виділено 9 542 779 грн.

Депутати підтримали програми фінансової підтримки у 2021 році комунальних підприємств громади у сфері житлово-комунального господарства та охорони здоров’я. З нового року в Пологівській громаді їх стане більше – на баланс перейдуть комунальні підприємства району та старостинських округів. Відповідно до цього депутатами прийнято рішення про віднесення до сфери управління Пологівської міської ради ряду закладів в галузі охорони здоров’я та освіти: КНП «Пологівська БЛІЛ», КП «Злагода» (Вербівський СО), КП «Водограй» (Костянтинівський СО), КП «Побут» (Пологівський СО).

До комунальної власності також віднесено загальноосвітні навчальні та дошкільні заклади, розміщені на території Вербівського, Григорівського, Костянтинівського, Пологівського і Тарасівського старостинських округів.

Затверджена одна з головних соціальних програм «Турбота», на яку передбачено більш як 5 500 000 грн. В рамках програми для надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, з фонду міського голови, старост та депутатів Пологівської міської ради виділено 1 900 000 грн. Передбачено 50 % компенсації вартості перевезень окремих категорій громадян, які згідно з чинним законодавством мають пільги на проїзд на міських автобусних маршрутах. Передбачені кошти для надання адресної матеріальної допомоги громадянам для проведення ендопротезування колінного, тазостегнового суглобів та післяопераційної реабілітації та на відшкодування вартості офтальмологічної послуги.

На заходи програми «Ветеран» на наступний рік заплановано 198 800 грн.

На програму «Цукровий та нецукровий діабет» – 98 4682 грн.

Проголосували депутати і за новинку, яка буде реалізована з нового року – створення служби з перевезення «Соціальне таксі на базі КУ «ЦНСП». Основною метою надання соціальної послуги «Соціальне таксі» є поліпшення соціального обслуговування осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями, які пересуваються на інвалідних візках, а також забезпечення безпечного пересування осіб з інвалідністю по зору першої та другої групи.

До важливих соціальних програм, які затвердили депутати на наступний рік, відносяться і програми з відшкодування з місцевого бюджету витрат підприємствам зв’язку за надані послуги пільговим категоріям населення, відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом загального користування приміського та міжміського сполучення, а також на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2021 рік.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Схожі публікації
05.02.2023

Під час повномасштабної війни, коли багатьом українцям довелося терміново покинути свої домівки та не вдалося зібрати документи, повторна видача свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян особливо […]

09.12.2022

Жительку Пологівського району підозрюють у колабораційний діяльності. Олена Баранник проголосила себе головою цивільної адміністрації на окупованій території. 8 грудня у суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання у цій справі. Про […]

28.11.2022

Запорізький напрямок і тимчасово окупована частина Пологівського району зустрічає ЗСУ. Йдучи зранку містом, я нарахувала 86 трупів окупантів по обидві боки дороги – розповідає пологівчанка. За інформацією Генштабу сьогодні зранку, […]

24.11.2022

Вчора, 23 листопада, близько 18:00 у автомобілі зрадника здетонував вибуховий пристрій. «Люблю дивитись як воно горить, як вони бігають, суїтяться» За попередніми даними, колаборантом виявився колишній голова Пологівської районної ради […]

18.11.2022

Раніше судимий мешканець Кам’янка-Дніпровського району, дізнавшись від жінки, що скоро стане батьком її дитини, наважився на страшний злочин. Він задушив свою жертву клейовою стрічкою та сховав тіло у вигрібній ямі. […]

18.11.2022

В рамках реалізації загальнодержавної програми підтримки населення, яке потерпає від збройної агресії окупанта, перші громади Запорізької області уже розпочали доставляти домогосподарствам дрова для опалення в зимовий період. Так, 37 домогосподарств […]

17.11.2022

Учора окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Під ворожим вогнем опинилися й жителі Пологівського та Василівського районів. Інформації про потерпілих не надходило. 16 листопада армія рашистів […]

17.11.2022

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. Заступниця начальника […]

17.11.2022

Ділок закуповував алкогольну і тютюнову продукцію без відповідних документів та акцизного маркування для подальшого перепродажу третім особам. Правоохоронці вилучили товар сумнівного походження, який прямував на прифронтову територію. 14 листопада спецпризначенці […]

16.11.2022

До нашої редакції потрапив документ, в якому зазначались відповідальні та організатори свята ворожої ганчірки у Пологах. Цією інформацією з журналістами “ПІК” поділилась небайдужа людина. Так, з документу видно організаторів та […]

16.11.2022

До органів поліції надійшло 15 повідомлень про зруйновану житлову та цивільну інфраструктуру в обласному центрі та у Пологівському районі. Є інформація про поранену цивільну людину. Минулої доби російські загарбники обстріляли […]

16.11.2022

Вночі, 16 листопада, у Пологівському районі стало на 1 ворожий склад менше. Так, у населеному пункті Токмак було знищено великий склад з бк різного калібру. Нагадаємо, також бійці Запорізької тероборони […]