У Пологах зілізничники влаштували мітинг під РДА (ВІДЕО)

Опубліковано в 13:29 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 784

Сьогодні, о 9 ранку, працівники залізничної лікарні, залізниці вийшли на мітинг під стіни Пологівської райдержадміністрації з протестом щодо закриття/ліквідації комунальної установи “Залізнична лікарня”. Мітинг час від часу супроводжували гучні та тривалі гудки локомотивів на залізниці, та викрики “Ганьба” з вуст присутніх у бік влади.

Транспоранти мали кричущі гасла:

“Руки геть від лікарні”, “Залізничники – люди, а не жидушники”, “Реформа медицини – геноцид по-новому”, “Ми хочемо працювати”, “Залізничній лікарні БУТИ”, “Крах медицини – загроза безпеки держави”, “Нашу больницу закрыть не получится, чтобы закрыть нас придется помучаться”, “Ліквідація лікарні – самогубство влади”, та ін.

Відео з місця події:

Залізничники у Пологах відстоювали свою лікарню. Мітинг біля РДА

Опубліковано Татьяною Кирьяновою Четвер, 11 жовтня 2018 р.

На останок, мітингуючі склали відповідну резолюцію та вручили її голові Пологівської РДА Артуру Крупському. Також, пообіцяли зібратись 16 жовтня на тому ж місці у той же час.

 


До відома: третій рік поспіль фінансування залізничної лікарні, як комунальної установи здійснюється з пологівського райбюджету, і вже з початку наступного року грошей на її утримання може не вистачити, так як під фінансування йдуть ще ЦПМСД, центральна районна лікарня та стоматологія, і після утворення Пологівської об’єднаної громади надходження до бюджету зменшаться. Тому, наразі розглядаються різні варіанти реорганізації залізничної лікарні, які категорично не влаштовують її працівників та пацієнтів.

Залишити відповідь