У Пологах зустріли “Вчительську весну” (ФОТО)

Опубліковано в 20:21 Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Фото-галерея    968

Сьогодні, за доброю традицією, вже дванадцятий раз, на Пологівщині відбувається «Вчительська весна». Із року в рік фестиваль набирає обертів, дивує новими талановитими вчительськими надбаннями. Це свято йде завжди в ногу із життям, сповнене творчості, розуму, акторського хисту та неймовірних талантів молодих вчителів.

Незамінним організатором районного фестивалю «Вчительська весна» виступає Зоя Адамівна Мовчан – голова профспілки працівників освіти Пологівського району.

Урочистий захід був присвячений 95-ій річниці Пологівського району.

У святковому залі Пологівського НВК об’єднались вчителі чотирьох районів Запорізької області: Пологівського, Більмацького, Гуляйпільського та Вознесенського.

Привітати молодих освітян та поглянути на їх таланти прийшли почесні гості: Артур Крупський – голова Пологівської РДА, Олександр Покутній – голова Пологівської райради, Юрій Коноваленко – голова Пологівської міськради, Людмила Дорофєєва – начальник відділу освіти Пологівської РДА, Тетяна Яковенко – помічник депутата облради Олега Закарлюки, Валентина Шашко – депутат міськради, Марина Рубан – Пологівський сільський голова.

Захід розпочався із Гімну України та внесення державного прапору до урочистої зали.

Молоді педагоги продемонстрували свої професійні якості, творчу майстерність і неабиякі таланти. Презентували відео-уроки, фото-світлини за часи вчителювання, танцювали, співали, були акторами в гуморних сценках та декламували власні вірші. І це не всі таланти, які ми знаємо… Усі вони здивують нас ще не раз.

Пишаємось, що саме такі вчителі виховують наше майбутнє покоління, їх уроки залюбки відвідують наші діти, з чудовим настроєм та позитивом йдучи до школи!

Залишити відповідь