У пологівчанки лабораторно підтвердився тест на COVID-19

Опубліковано в 11:32 Важливі, Новини, У Пологах    4 327

На жаль, коронавірус дістався до Пологівщини. Сьогодні зранку стало відомо про те, що у пологівчанки лабораторно підтвердився тест на COVID-19.

Жінка звернулася до медиків з ознаками гострої респіраторної інфекції. Їй провели експрес-тест, він виявився негативний. Але, щоб остаточно зняти підозру на захворювання, у неї взяли мазки і відправили до лабораторії у Запоріжжі. ПЛР-тест, на жаль, виявився позитивним. Наразі вирішується питання про госпіталізацію чи самоізоляцію пацієнтки. Також встановлюють коло спілкування і всіх, хто може мати підозру на захворювання.

Усі сподівалися, що ця хвороба не дійде до Поліг. Але ситуація змінилася.

Міський голова Юрій Коноваленко звертається до всіх мешканців громади з проханням суворо дотримуватися правил і вимог карантину, залишатися вдома і без крайньої потреби не виходити з домівки. Часто і ретельно мити руки, дотримуватися всіх рекомендацій щодо особистої гігієни під час карантину, користуватися антисептиками, вдягати маски і захищати свої руки рукавичками. Це справді важливо! Тільки свідомими діями ми зможемо зупинити розповсюдження захворювання.

Пологівці, бережіть себе та своїх близьких!

Залишити відповідь