У Пологівській РДА обговорили ПРОБЛЕМИ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Опубліковано в 22:27 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    216

У рамках відзначення 32 річниці вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи 13 квітня відбулося засідання «круглого столу».

Свої нагальні проблеми та потреби  ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС могли обговорити з головою районної державної адміністрації А.Є. Крупським, начальником управління соціального захисту населення О.А.Семененко та представниками Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, КУ «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

З привітальним словом до ліквідаторів звернувся голова районної державної адміністрації А.Є. Крупський, який подякував присутнім за їх заслуги перед Батьківщиною, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити поширення наслідків страшної трагедії ХХ століття.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення О.А. Семененко, станом на 01.04.2018 на обліку в управлінні перебувають 105 потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: І категорія – 12 осіб, ІІ категорія – 38 осіб, ІІІ А категорія -16 осіб, ІІІ Б категорія – 29 осіб, діти – 6 осіб, вдови – 4 особи.

Постраждалі І та ІІ категорії отримують щомісячну компенсацію на продукти харчування ( І категорія – 404.40 грн., ІІ категорія – 202.20 грн.). Виплачена компенсація на надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 5209.00 грн.

На 2018 рік виділені кошти на оплату санаторно-курортного лікування 3-х учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії на суму 20466.00 грн. Виділені кошти на пільгове медичне обслуговування (безоплатне придбання ліків) у сумі 10000.00 грн.

На нараді також були розглянуті питання щодо медичного обслуговування, пільгового проїзду, пенсійного забезпечення, санаторно-курортного лікування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Інформацію надано управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

Залишити відповідь