У Пологівській ДЮСШ зібралось 260 спортсменів: відбувся відкритий чемпіонат області з військово-спортивного багатоборства

Опубліковано в 14:01 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    367

У Пологівській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат області з військово-спортивного багатоборства, у якому взяли участь 260 спортсменів.

У заході взяли участь команди – представники клубів зі спортивного багатоборства, вихованці ДЮСШ Запорізької області, Федерації рукопашного бою та виживання, військового ліцею, школи-інтернату «Світанок», спортивні команди Запорізького національного університету, військової частини 3029 Нацгвардії України, 23-ї  окремої бригади з охорони громадського порядку Нацгвардії тощо.

Змагання проводилися у двох дисциплінах: зі стрільби та рукопашного бою.

Цього року чемпіонат області значно розширив вікову аудиторію учасників. Змагання проводилися серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Учасників змагань привітали заступник начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Владислав Ковпак, голова Запорізького обласного осередку Федерації військово-спортивного багатоборства України Сергій Грімов, представники місцевої влади.

– Військово – спортивне багатоборство – це не просто вид спорту, це стиль життя підростаючого покоління, частина якого щороку поповнює лави захисників Вітчизни.  А це – головна запорука  безпеки держави. Сьогодні, як ніколи, важливо виховувати молодь на традиціях національно – патріотичнх та військово – патріотичних цінностей. Наше завдання сьогодні –  разом навчити дітей та молодь тому, що успіх країни завтра починається з їх успіху сьогодні, – зазначив, вітаючи учасників змагань, Владислав Ковпак.

За результатами змагань у командному заліку перше місце посіла команда спортивного клубу «Славія» м. Пологи, друге місце здобула команда Запорізької обласної федерації рукопашного бою та виживання, почесне третє місце – спортивний клуб «Воїн» м. Запоріжжя.

У різних номінаціях нагороджено близько 150 спортсменів за призові місця. Спортсмени, які посіли перше та друге місце, увійдуть до збірної   команди Запорізької області, яка виступить на чемпіонаті України  у квітні.

Залишити відповідь