У Пологівській міськраді триває робота щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Опубліковано в 17:29 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах    217

21 лютого у Пологівській міській раді відбулося засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Крім спільної робочої групи у складі Пологівського міського голови Коноваленка Ю.А., Семенівського сільського голови Рябчук Н.А., Інженерненського сільського голови КошельН.К., Басанського сільського голови Петрушова О.А. та Григорівського сільського голови Радченка С.М., на засіданні були присутні сільського голови Костянтинівської, Новоселівської та Федорівської сільських рад, які у зв’язку з відсутністю спільних меж з іншими громадами, що надали згоду на добровільне об’єднання, за законом не можуть приймати участь в об’єднанні.

На порядку денному засідання стояло одне питання: про продовження процедури добровільного об’єднання територіальних громад.

Міський голова Коноваленко Ю.А., як ініціатор добровільного об’єднання територіальних громад, повідомив про своє рішення пропонувати сільським головам суміжних територій продовжити процедуру добровільного об’єднання територіальних громад міста Пологи Пологівської міської ради, села Інженерне, села Новофедорівка, села Павлівське, села Новокарлівка, села Багате, села Українське Інженерненської сільської ради, села Семенівка, села Дмитрівське, села Нова Дача Семенівської сільської ради, села Григорівка Григорівської сільської ради Пологівського району Запорізької області у Пологівську міську об’єднану територіальну громаду Пологівського району Запорізької області.

Юрій Анатолійович провів аналіз стану місцевих бюджетів за 2016, 2017 роки, повідомив про показники надходжень до бюджетів та видатків на 2018 рік та запропонував присутнім проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» разом з Планом організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад у новій редакції.

Враховуючи ситуацію, яка склалася останнім часом у сфері місцевих бюджетів, сільські голови висловили свою думку щодо продовження процедури добровільного об’єднання територіальних громад.

Згідно вимог чинного законодавства на суміжних територіях буде проведено громадське обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та проекту Плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад у новій редакції.

Залишити відповідь