У Пологівській райраді готуються до сесії. Які питання розглянуто?

У ході підготовки до чергової сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд на пленарному засіданні двадцять шостої сесії районної ради.

  Члени постійних комісій розглянули наступні питання:

1. Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік.

2. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Пологівського ВП ГУНП у Запорізькій області на території Пологівського району за 2017 рік.

3. Про Програму зайнятості населення Пологівського району на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2018 рік (зі змінами та доповненнями).

5. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями).

6. Про внесення змін до районної Програми розвитку та забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області на 2018 рік.

7. Про внесення змін та доповнення до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки (із змінами та доповненнями).

8. Про внесення змін до районної Програми «Призовна дільниця» на 2016-2019 роки (зі змінами).

9. Про внесення змін до районної Програми створення містобудівного кадастру Пологівського району на 2017 2019 роки.

10. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Пологівського району на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).

11. Про внесення змін та доповнень до районної Програми «Шкільний автобус» на 2018 рік.

12. Про внесення змін та доповнень до районної Програми «Інклюзивна освіта» на 2016-2020 роки (зі змінами та доповненнями).

13. Про створення освітнього округу № 2 Пологівського району Запорізької області.

14. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий діабет» на 2015-2018 роки (зі змінами).

15. Про внесення змін до Комплексної районної Програми «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки».

16. Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки (зі змінами).

17. Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом загального користування приміського та дальнього сполучення на 2018 рік з районного бюджету.

18. Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування у Пологівському районі на 2018 рік з районного бюджету.

19. Про затвердження Порядку відшкодування витрат підприємствам зв’язку за надані послуги пільговим категоріям населення на 2018 рік з районного бюджету.

20. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2017 рік.

21. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).

22. Про розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів у 2018 році в Пологівському районі Запорізької області.

23. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 р. № 18 «Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради» (зі змінами та доповненнями).

24. Про звіти депутатів Пологівської районної ради сьомого скликання за 2017 рік перед виборцями.

25. Про внесення змін до районної Програми профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки у Пологівському районі на 2018-2022 роки.

У роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради. За результатами обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд на пленарному засіданні сесії районної ради, яке відбудеться 5 квітня поточного року.

Наприкінці засідання начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Юлія Кулик доповіла про виконання Програми щодо запобігання і протидії корупції в Пологівському районі Запорізької області на 2013-2017 роки.

26-та сесія Пологівської районної ради сьомого скликання відбудеться 5 квітня, о 10 годині в залі засідань районної ради.

Схожі публікації
05.02.2023

Під час повномасштабної війни, коли багатьом українцям довелося терміново покинути свої домівки та не вдалося зібрати документи, повторна видача свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян особливо […]

09.12.2022

Жительку Пологівського району підозрюють у колабораційний діяльності. Олена Баранник проголосила себе головою цивільної адміністрації на окупованій території. 8 грудня у суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання у цій справі. Про […]

28.11.2022

Запорізький напрямок і тимчасово окупована частина Пологівського району зустрічає ЗСУ. Йдучи зранку містом, я нарахувала 86 трупів окупантів по обидві боки дороги – розповідає пологівчанка. За інформацією Генштабу сьогодні зранку, […]

24.11.2022

Вчора, 23 листопада, близько 18:00 у автомобілі зрадника здетонував вибуховий пристрій. «Люблю дивитись як воно горить, як вони бігають, суїтяться» За попередніми даними, колаборантом виявився колишній голова Пологівської районної ради […]

18.11.2022

Раніше судимий мешканець Кам’янка-Дніпровського району, дізнавшись від жінки, що скоро стане батьком її дитини, наважився на страшний злочин. Він задушив свою жертву клейовою стрічкою та сховав тіло у вигрібній ямі. […]

18.11.2022

В рамках реалізації загальнодержавної програми підтримки населення, яке потерпає від збройної агресії окупанта, перші громади Запорізької області уже розпочали доставляти домогосподарствам дрова для опалення в зимовий період. Так, 37 домогосподарств […]

17.11.2022

Учора окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Під ворожим вогнем опинилися й жителі Пологівського та Василівського районів. Інформації про потерпілих не надходило. 16 листопада армія рашистів […]

17.11.2022

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. Заступниця начальника […]

17.11.2022

Ділок закуповував алкогольну і тютюнову продукцію без відповідних документів та акцизного маркування для подальшого перепродажу третім особам. Правоохоронці вилучили товар сумнівного походження, який прямував на прифронтову територію. 14 листопада спецпризначенці […]

16.11.2022

До нашої редакції потрапив документ, в якому зазначались відповідальні та організатори свята ворожої ганчірки у Пологах. Цією інформацією з журналістами “ПІК” поділилась небайдужа людина. Так, з документу видно організаторів та […]

16.11.2022

До органів поліції надійшло 15 повідомлень про зруйновану житлову та цивільну інфраструктуру в обласному центрі та у Пологівському районі. Є інформація про поранену цивільну людину. Минулої доби російські загарбники обстріляли […]

16.11.2022

Вночі, 16 листопада, у Пологівському районі стало на 1 ворожий склад менше. Так, у населеному пункті Токмак було знищено великий склад з бк різного калібру. Нагадаємо, також бійці Запорізької тероборони […]