У Пологівському будинку творчості з’явилися нові шахи, дошки, годинники

Опубліковано в 11:11 Важливі, Новини, У Пологах    280

Завдяки ініціативі, реалізованій за кошти програми «Конкурсу мікро-грантів» від БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини, вихованці комунальної установи «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради отримали новенькі шахи з шаховими дошками, шахові годинники та велику демонстраційну шахову дошку. Зазначений інвентар вже розташувався у приміщенні БДЮТ та чекає на своїх перших користувачів, а вихованці шахового гуртка – на перші кроки у здобутті перемог на шахових турнірах!

– Отримання мікро-гранту на реалізацію проєкту «Розвиток інтелектуальних здібностей жителів громади та організація дозвілля через гру у шахи» – надзвичайно приємна та важлива подія, що сприятиме розвитку інтелектуальних здібностей мешканців міста та громади, залученню їх до гри у шахи. Гра в шахи сприяє розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, розвиває пам’ять та логічне мислення, – розповідає Володимир Бурий, заступник директора з навчально-виховної роботи КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради, керівник шахового гуртка закладу та головний керівник цього проєкту.

– Ми щиро вдячні БО «БФ «Карітас – Запоріжжя за можливість реалізації своєї мрії! І це дуже символічно, особливо у переддень свята – Міжнародного дня шахів, що відзначається щорічно 20 липня. Тож вітаю усіх, хто любить та цінить цю гру, та запрошую долучитись до нашого гуртка, – підсумовує Володимир Бурий.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь