У Пологівському районі надають допомогу на ендопротезування колінних та тазостегнових суглобів

Опубліковано в 9:37 Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    290

Як інформує управління соціального захисту Пологівської райдержадміністрації, у 2018 році, за ініціативи керівництва району та депутатського корпусу Пологівської районної ради, з районного бюджету на виконання заходу  районною Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на  2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29 вересня 2017 року № 7, а саме: надання адресної матеріальної допомоги громадянам Пологівського району для проведення еднопротезування колінного, тазостегнового суглобів та післяопераційної реабілітації, були виділені кошти у розмірі 700,00 тис. грн.

Рішенням районної ради від 27 липня 2018 року № 14 був затверджений відповідний Порядок використання даних коштів, згідно якого на проведення ендопротезування виділяється сума у розмірі 50,00 тис. грн. та післяопераційної реабілітації у розмірі 10,0 тис. грн. Даним рішенням затверджений склад районної  комісії по розгляду заяв та виділенню коштів.        

Головними розпорядниками коштів є управління соціального захисту населення.

З липня 2018 року подано 17 заяв на проведення ендопротезування та 5 заяв на проведення післяопераційної реабілітації (операцію по ендопротезуванню громадяни проводили за власні кошти).

Розгляд заяв та виділення коштів здійснюється  по мірі їх надходження,  в залежності від дати звернення. На даний час 11 громадянам Пологівського району успішно проведено ендопротезування тазостегнових/колінних суглобів, 5 отримало допомогу на післяопераційну реабілітацію.

У зв’язку з 100% використанням виділених коштів, 5 заяв  громадян, які потребують оперативного втручання  залишилися без розгляду.

Враховуючи актуальність питання та незабезпечення громадян, які звернулися у 2018 році, при формуванні бюджету на 2019 рік  винесена пропозиція про виділення  коштів на  виконання  відповідного заходу  Програми «Назустріч людям», а саме  на проведення ендопротезування та післяопераційної реабілітації.

Залишити відповідь