У ПОЛОГІВСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВІРИЛИ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ З МІСЦЬ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Опубліковано в 12:46 Важливі, Новини, У районі    528

В Пологівському районі при благодійній організації «Любов ближнього» Міжнародний центр Євангелії (керівник Устінцев М. Є.) діє центр реінтеграції для звільнених та наркозалежних осіб за адресою м. Пологи, вул. Ломоносова, 61 та будинок нічного перебування для бездомних осіб та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, за адресою м. Пологи, вул. Крилова, 107.

Кількість громадян, які одночасно можуть там перебувати – 19, термін їх перебування не обмежений. Станом на 26.12.2018 року в центрі знаходиться 18 осіб.

У грудні 2018 року з метою контролю за діяльністю реабілітаційного центру представниками влади проведено черговий рейд місць, де проживають особи підзвітної категорії. Під час рейду були перевірені умови проживання та вивчено потреби громадян.

У перевірці взяли участь заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії І. Г. Півень, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської районної ради) Т. М. Терен, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації О. К. Кучер, заступник начальника сектору превенції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції О. М. Оніщенко, а також Анна Левкіна, ментор проекту «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій», що впроваджується за рахунок фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Під час рейду особам, звільненим з місць позбавлення волі, було видано 6 продовольчих та 6 гігієнічних наборів на суму 1500 грн., придбаних за рахунок районної Програми «Соціального захисту бездомних громадян, безпритульних дітей, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2017 – 2019 роки».

До складу продуктових наборів ввійшли: консерви, локшина, печиво, тушонка, каша рисова. До складу гігієнічних наборів ввійшли: пральний порошок, шампунь, туалетний папір, вологі серветки, мило, зубна паста, зубна щітка.

Також осіб, звільнених з місць позбавлення волі, було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді одягу, який вже був у вжитку, на суму 264 грн.

Інформує: Пологівська РДА

Коментарів: 3

 • Вы хоть смотрите Что вы пишете Какой город Роды.Город Пологи не переводится с украинского на русский он звучит одинаково Вы что там с ума посходили

   • А это гуглтранслейт врубят на укр. язык а потом умничают.

    В целом угнетающе. Помощь в размере 1500 грн. и вещей с секонда на 264 грн. Позорище.
    Стыдно должно быть, а не пытаться пиариться.

Залишити відповідь