У Пологівському районі створено ще одну прийомну сім’ю

Опубліковано в 14:09 Новини, У районі    509

У лютому 2019 року семирічна дитина, позбавлена батьківського піклування, яка від народження виховувалася під опікою громадянки  та мала  захищеність, її турботу і любов, втратила близьку їй людину.

Дівчинка перебувала у відчаї, постійному страху опинитися у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, почала проявляти агресію до оточуючих, з недовірою відноситися до них, тому службою у справах дітей вона була тимчасово влаштована в сім’ю знайомих їй громадян, оскільки найголовнішим у вихованні дитини, її стабільному емоційному стані   є родина, яка являється матеріальною та емоційною підтримкою, необхідною для розвитку особистості.

Переймаючись долею дитини, її спокійним майбутнім, маючи власних дітей, громадяни, в сім’ї яких проживала дівчинка, вирішили створити прийомну сім’ю та виховувати дівчинку, надати їй допомогу, підтримку і батьківську любов.

Відтепер, у Пологівському районі створено ще одну прийомну сім’ю та влаштовано малолітню дитину, якій бажаємо, щоб кожна мить, віддана вихованню дитини, приносила їм лише радість.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь