У ПОЛОГІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Опубліковано в 16:53 Важливі, Новини, У районі    257

Під кінець 2018 року був створений Воскресенський сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на базі місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на загальних засадах. Особливість його полягає в тому, що здебільшого в області функціонують міські центри «Спорт для всіх».

Новостворений центр одразу став улюбленим майданчиком для занять фізичною культурою і спортом, задоволення потреб місцевого населення в оздоровчих послугах за місцем проживання.

Масштабною спортивною подією став відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд ім.. Навроцького М.О., на який зібралися команди з навколишніх районів області.

За підсумками змагань  перше місце посіла команда Вільнянського міського центру ФЗН «Спорт для всіх». Срібні нагороди здобули місцеві волейболісти. Третю сходинку п’єдесталу  посіли спортсмени  Федорівської ЗОШ.

Паралельно у спортивному комплексі Пологівської ДЮСШ змагалися ветерани волейболу. На обласний турнір пам’яті А.Г. Пашкова прибули спортсмени з Оріхівського, Михайлівського, Гуляйпільського районів та місцеві майстри «літаючого м’яча». За підсумками яскравої боротьби перше та третє місце вибороли пологівські ветерани команд «Пологи 1», «Пологи 2». Другу сходинку посіли ветерани волейболу Оріхівського району.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь