У Пологи з області приїхала нова комунальна техніка. Кому ще пощастило?

Опубліковано в 16:48 Важливі, Новини, У Пологах, У регіоні    602

Урочиста передача комунальної техніки територіальним громадам та комунальному підприємству КП «Облводоканал» відбулася в Запоріжжі за участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля.

Ця техніка не закуповувалась дуже давно, хоча є дуже необхідною для громад. Її придбання – ще один приклад ефективності реформи децентралізації, ініційованої Президентом Петром Порошенком. Ця реформа впевнено крокує Україною і Запорізька область – серед кращих, хто втілює її в життя. Влада і далі продовжить приділяти увагу та підтримувати наші ОТГ. Адже підтримка громад  є для нас пріоритетом. Тим більше, що ця техніка працюватиме насамперед для людей і приноситиме користь на територіях, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У 2018 році за кошти фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів за заявками місцевих громад та за кошти обласного бюджету Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації  придбано 16 одиниць комунальної техніки. А саме: шість сміттєвозів з об’ємом бункера від 9 до 22 метрів кубічних, п’ять  вакуумних машин, три екскаватори-навантажувачі, один гусеничний бульдозер та один трактор з причепом. Загальна вартість техніки – 38 мільйонів 433 тисячі гривень.

Крім цього, за кошти обласного бюджету комунальним підприємством «Облводоканал» придбано один екскаватор-навантажувач на суму 2 млн. 670 тис. грн.

– Під час урочистостого вручення по дві одиниці комунальної техніки отримали Мелітопольська районна рада, Новомиколаївська районна рада та Михайлівська селищна рада. Ще по одній одиниці техніки отримали:

– Степногірська селищна рада Василівського району;

– Бердянська міська рада;

– Гуляйпільська міська рада;

– Андріївська селищна рада Бердянського району;

– Пологівська міська рада;

– Приморська міська рада;

– Остриківська сільська рада Токмацького району;

– Чкаловська сільська рада Веселівського району;

– Більмацька селищна рада;

– КУ «Веселівський психоневрологічний інтернат» ЗОР.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коментарів: 2

  • Цікаво виходить , Вербівська сілська рада теж подавала пропозицію придбати трактор з причепом за кошти навколишнього середовища. Дали відповідь “нізя, немає таких заходів у Переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів “. Цікаво виходить…?

    • Саме цікаве, що навіть техніка на білоруських шасі доукомплектована, та модернізована у більшості на підприємствах “дружньої” Україні Російської Федерації, і це на 5-му році війни! Але найцікавіше що громада Більмака отримала новенький бульдозер Т-10-М, а такі трактори “від А до Я” виробляє Челябінський тракторний завод, який знаходиться не у США, чи у Європі, а відомо де! Як кажуть: “кому война, а кому мать родная!”, чи може є інші пояснення постачання техніки виробництва “союзного государства РФ, та Республіки Білорусь (СГРБ)” Запорізьким громадам? 😉
      http://www.rayonka.com/news/view/name/buldozer/

Залишити відповідь