У селах Пологівщини будуть розвивати сільський зелений та еногастрономічний туризм

Опубліковано в 12:51 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    714

В Україні розробили план заходів щодо розвитку сільського зеленого та еногастрономічного туризму на сільських територіях на період до 2020 року.

Зелений та еногастрономічний туризм на сільських територіях – форма відпочинку в приватних господарствах сільської місцевості з використанням майна та трудових ресурсів особистого селянського або фермерського господарства. Це відносно нова галузь, але у світі розглядається, як альтернатива сільському господарству за розмірами отриманих прибутків. До того ж розвиток інфраструктури сільського туризму не вимагає таких значних капіталовкладень, як інші види туризму. Необхідно лише забезпечити три важливі умови: наявність житла для розміщення туристів, створення В@В місць («ліжко і сніданок»), забезпечення дозвілля (за рахунок природно-рекреаційних, культурних, етнографічних та історичних особливостей регіону). Зелений сільський туризм є корисним як для відпочиваючих, так і для господарів-селян, сільських громад, оскільки сприяє розвитку пов’язаних з ним галузей економіки та збереженню української духовності, популяризації української культури, поширенню знань та інформації про історичні, природні, етнографічні особливості України, що звісно заслуговує на увагу з боку держави.

24 березня в Пологівські міській раді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Про виконання плану заходів щодо розвитку сільського зеленого та еногастрономічного туризму на сільських територіях у Запорізькій області на період до 2020 року».

В засіданні взяли участь працівники відділу культури і туризму та туристичного інформаційного центру, який діє при КУ «Пологівський районний краєзнавчий музей» Пологівської міської ради.

За результатами «круглого столу» підготовлено відповідні листи на відділи Пологівської міської ради: економічного розвитку, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Шановні працівники агропромислового комплексу Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, мешканці нашої території, яких зацікавила інформація, просимо звертатися до відділу культури і туризму Пологівської міської ради на ел.адресу відділу: VKIT.PMR@UKR.NET.

Зараз в Пологівській міській раді створюється база даних суб’єктів господарювання, які надають послуги або мають бажання надавати послуги сільського зеленого туризму, а також еногастрономічні туристично-рекреаційні послуги.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

1 коментар на “У селах Пологівщини будуть розвивати сільський зелений та еногастрономічний туризм

Залишити відповідь