У селі Пологи працюватиме нова молодіжна волонтерська організація

Опубліковано в 14:07 Новини, У районі    751

Саме так можна назвати молодіжний учнівський колектив із с. Пологи. Спробувавши днями організувати святкові гуляння у місцевому клубі, приурочені до Дня молоді та до Дня конституції України, молодь була у захваті, адже все вийшло.

Святковий благодійний концерт з танцями, піснями, гуморесками, театральними сценами дуже сподобався жителям села. А коли дорослі дізналися що діти збирають гроші на благодійні цілі – захопленню підростаючим поколінням не було меж. Журналісти “ПІК” вирішили дізнатися, куди першочергово будуть спрямовані матеріальні блага, зароблені власною ініціативою.

Про справу, яку хочеться робити говорить керівник молодіжного об’єднання Оксана Лашко.

“Діти об’єдналися заради поставлених власних цілей. Вони хочуть сприяти всебічному розвитку свого села, прагнуть брати участь в суспільному житті рідної маленької Батьківщини. Сільська голова Марина Рубан обіцяла підтримку та сприяння розвитку молодіжної організації. Знаєте, сьогоднішню молодь хвилюють нецензурні надписи на стінах та парканах, варварство та вандалізм. Так, наші діти зібрали близько 1000 грн. Сума немаленька, тому її треба витратити раціонально. Діти вирішили: першочергово вони полагодять розтрощені лави на дитячому майданчику та зафарбують лайку написану на паркані у тому ж місці. Це юнацька організація поки що без назви, проте діти вже створили свою сторінку в соцмережі та чекають від інших жителів села пропозицій, порад і підтримки. Я вважаю, що їх треба підтримувати та всіляко посприяти розвитку їхньої організації. Маю надію, що до нас приєднаються ініціативні батьки села та інші діти. Разом ми зможемо багато зробити для загального добробуту”.

Оля Белименко

Залишити відповідь