У школах району ГАРЯЧА ПОРА – ДПА! Коли екзамени?

Опубліковано в 15:40 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    359

Шкільні екзамени – серйозне випробування та відповідальний крок кожного випускника. Саме результати державної підсумкової атестації є чистим показником якості знань, які учні здобули протягом навчання у початковій (4 клас), базовій (9 клас) та старшій (11 клас) школі.

У 2018 році ДПА здобувачів початкової освіти буде здійснена у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Державна підсумкова атестація учнів 9-х класів буде здійснюватись у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмет за вибором.

Предмет за вибором, завдання до вказаних контрольних робіт та іспитів у 9-му класі, а також терміни їх проведення затверджуються рішенням педагогічної ради школи та наказом керівника закладу освіти.

У Пологівському районі в основному датами, визначеними школами як дні проведення шкільних екзаменів у початковій школі, є 15 та 17 травня, у базовій – 30 травня, 5 та 8 червня.

Шкільні іспити здобувачів повної загальної середньої освіти будуть проведені у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Основна сесія тестування триватиме від 22 травня до 13 червня, з чим пов’язано перенесення навчальних днів 22 та 24 травня на 12 та 19 травня відповідно і лише у тих закладах, які визначено пунктами тестування (КУ «Пологівський колегіум №1», КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»).

Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації бажає усім випускникам достойно пройти випробування, витримати напруження та вдало скласти державну підсумкову атестацію. Школам району – грамотно організувати і провести атестацію учнів випускних класів. Батькам же випускників нагадуємо, що психологічна підтримка – це один з найважливіших чинників, що визначає успішність вашої дитини у складанні іспиту.

Інформацію надано відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Залишити відповідь