У січні на ділянці “Комиш-Зоря – Пологи” залізницею було втрачено 85650 кг вантажу Пологівського ОЕЗу

Опубліковано в 13:53 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    1 034

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова відбулася нарада з питання забезпечення збереження вантажів, які перевозяться залізничним транспортом. У нараді взяли участь директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марина Барановська, представники регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», прокуратури Запорізької області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Пологівської райдержадміністрації та Управління служби безпеки України в Запорізькій області.

У 2019 році збиток дирекції від розкрадання вантажів склав 3,7 млн грн, що становить 44,8 % від збитків філії.

Як повідомив заступник директора з безпеки регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Володимир Кузьменко, на території Запорізької області однією з найбільш проблемних дільниць залишається Комиш-Зоря – Пологи (Пологівський район).

За словами голови Пологівської райдержадміністрації Артура Крупського, випадки розкрадань мають систематичний характер. Уже у січні на території Оріхівського та Пологівського районів сталися два випадки несанкціонованого втручання. До того ж, фіксується не лише розкрадання вантажів, а й умисне пошкодження як товарів, так і обладнання залізниці.

– Проблемним питанням залишається забезпечення збереження вантажів при транспортуванні залізничним транспортом. З огляду на промисловий і сільськогосподарський потенціал нашого регіону і те, що Запорізька область є транзитною і межує з регіонами, де проводиться операція об’єднаних сил, місцева влада повинна бути особливо уважною до залізничних перевезень. Однією з найбільш проблемних залізничних ділянок у Запорізькій області залишається ділянка Комиш-Зоря – Пологи. У січні цього року на цій ділянці залізницею було втрачено 85650 кг вантажу (шроту) вантажовідправника ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод». Дії розкрадачів завдають залізниці не тільки прямі матеріальні збитки, але й створюють безпосередню загрозу безпеці руху, життю та здоров’ю людей, виводять з ладу дороге залізничне обладнання, призводять до збою в експлуатаційній роботі і додаткових витрат. Наше завдання – скоординувати роботу та визначити ефективний комплекс заходів для забезпечення максимального збереження вантажів на шляху прямування залізничним транспортом, − зазначив Андрій Антонов.

Присутні обговорили проблемні питання збереження вантажів, які перевозяться залізничним транспортом.

За підсумками наради вирішено: попередити керівництво структурного підрозділу «Запорізька дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» про відповідальність за збільшення випадків крадіжок на залізничному транспорті та недостатню діяльність щодо забезпечення схоронності вантажів та майна залізниці. Підприємству ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» запропоновано організувати супровід цінних вантажів силами охоронних фірм. Рекомендовано Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області посилити роботу дільничних інспекторів;  Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області – активізувати перевірку вантажів, які перевозяться автомобільним транспортом на найбільш криміногенних дільницях.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь