У суботу Пологівська міськрада вимкне світло. Це можеш зробити і ти!

Опубліковано в 11:29 Важливі, Новини, У Пологах    1 603

У суботу на одну годину згасне світло на будівлі Пологівської міської ради.

ГОДИНА ЗЕМЛІ – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

Щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину – у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу. Згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу.

У понад 180 країнах відбуваються тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки імпульсу цієї Години.

2020 року Година Землі припадає на 28 березня (20.30 – 21.30). Активності, пов’язані з нею, відбуваються протягом усього тижня.

В Україні Година Землі об’єднала понад 80 міст, сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів. Зовнішнє освітлення вже згасало на Хрещатику, біля Софійського та Михайлівського соборів, Театру опери та балету в Одесі, Свято-Успенського собору в Полтаві, Тернопільського та Луцького замків. Свічки запалали в тисячах домівок та ресторанах, відбулись акустичні концерти, вогняні шоу, перегляди фільмів на екологічну тематику, еко-ярмарки та велопробіги.

Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.

Година-рефлексія, година внутрішньої дії задля створення світу, де люди живуть у гармонії з природою. І собою!

Пологівська міська рада підтримує Годину Землі 2020 та долучається до ініціативи зі сталого розвитку. Традиційно о 20:30 28 березня 2020 року на одну годину згасне світло на будівлі Пологівської міської ради та адміністративних будівлях старостинських округів Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

Приєднуйтеся до всесвітньої кампанії «Година Землі 2020 року: природа має значення», вимкніть світло на одну годину 28 березня 2020 року о 20:30 та обирайте хоча б одну нову звичку, яка допоможе природі почати відновлюватись!

Більше інформації про Годину Землі ви можете знайти за посиланням: https://wwf.ua/our_work/earth_hour/

1 коментар на “У суботу Пологівська міськрада вимкне світло. Це можеш зробити і ти!

Залишити відповідь