“У терміновому режимі”: у Пологах подорожчає вода

Опубліковано в 6:47 Важливі, Новини, У Пологах    461

За воду та водовідведення у Пологах платитимуть за новими тарифами.

У міській раді займаються цим питанням у терміновому режимі. Адже фінансова необгрунтованість тарифів на водопостачання та водовідведення приводить міський водоканал до вкрай складного фінансового стану.

Сьогодні міськводоканал має борги із виплати заробітної плати та із плати ПДВ, за спожиту електроенергію. Через складний фінансовий стан підприємство не має змоги здійснити виплати самостійно, при цьому існує загроза відключення міськводоканалу від електромережі, накладено арешт на рахунки за поданням до суду податкової.

На позачерговій сесії Пологівської міської ради, яка відбулася 20 жовтня, депутати надали фінансову підтримку підприємству в розмірі 150 тис. грн. Але подальша життєдіяльність ГКП ВКГ «Міськводоканал» залишається під питанням.

Тому виникає потреба термінового корегування діючих тарифів.

Останнє їх збільшення відбулося рік тому, 1 жовтня. Тоді ціна для населення за 1 м. куб. (вода і водовідведення) підскочила з 14,71 грн. до 19,48 грн.

Чергове зростання тарифу прогнозується в більш як у два рази.

Отже, пологівці, особливо ті, хто має заборгованність, розраховуйтеся за воду вшидше, поки ще діють старі тарифи!

Інформує: міськрада

Коментарів: 2

  • Складывается впечатление,что у нас стоят трубы из золота и из них течет очищенная вода.

  • Рік тому тарифи були обґрунтованими, а тепер ні, що змінилося так суттєво? Подорожчала електроенергія, чи ще щось, щоб тарифи підняти в два рази?!! Якщо є заборгованість споживачів, то, що роблять в самому водоканалі щоб ситуація з заборгованістю змінилася? Чи моніториться ситуація по боржникам, крадіям, які заходи вживаються? По електриці чи газу все просто – не платиш – вимкнули від мережі і все, чому таке не діє з неплатниками за воду? Чи навіщо щось робити, якщо можна на позачерговій сесії ще “випросити” грошей і підняти тариф, і так із року в рік, але ж ситуацію в цілому це не зміне, чи розуміють це керівництво міста, водоканалу?

Залишити відповідь