У центрі Поліг пройшов флешмоб із важливою місією (ФОТО)

Опубліковано в 11:28 Важливі, Новини, У Пологах    335

Через сім’ю наші діти входять у суспільство. У сім’ї їм вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати своїм дітям і внукам. Жоден навчально-виховний заклад не може дати того, що дає нормальна сімейна атмосфера, спілкування дітей з членами родини.

Діти уподібнюються дорослим, копіюють їх, орієнтуються на їхню поведінку як на прообраз власних дій. Тож недарма в народі кажуть: «Від доброго дерева – добрий пагін одійде, от добрих батьків – добра дитина».

З нагоди відзначення в Україні Дня усиновлення, Пологівський район приєднався до Всеукраїнської акції-флешмобу для привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення, влаштування у сім’ю.

На Пологівщині  функціонує 10 прийомних сімей, в яких виховуються та утримуються 24 дитини, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та 2 дитячих будинку  сімейного типу, де влаштовані на виховання  і спільне проживання 11 вихованців. Під опікою та піклуванням мешкає 58 дітей,  та 24 –  в сім’ях усиновлювачів.

А скільки ж ще дітей потребують від дорослих турботи, уваги, співчуття, поваги, розуміння, теплоти…

А скільки ж ще дітей прагнуть бути почутими, щоб дорослі пізнали їхні мрії, хоча б найзаповітніші – бути поряд з рідними людьми!

Небайдужих та тих, хто вирішить прийняти дитину у власну родину, запрошуємо звертатися до Служби у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області за адресою: 70600, Запорізька області, місто Пологи, вулиця Єдності, 32, кабінет № 307, та по телефону (06165) 2-33-05.

Залишити відповідь