У Воскресенці та Кінських Роздорах пройдуть велоестафети

Опубліковано в 10:03 Афіша, Важливі, Новини, У районі    200

Запрошуються усі небайдужі спортивні жителі приєднатися до велоестафети «Єдність в ім’я Перемоги» до Дня пам’яті та примирення.

Метою заходу є розвиток патріотичних почуттів та систематизація діяльності з національно-патріотичного виховання серед молоді, виховання пошани до історичної пам’яті, дбайливого ставлення до національних багатств і рідного краю, привернення уваги до подій Другої Світової війни, пробудження інтересу до подій 1939-1945 років, підтримка ідеї єдності, миру та перемоги.

Старт: 7 травня 

с.Воскресенка – о 9.00 від центральної площі – центральне кладовище Група братських і одиночних могил радянських воїнів та пам’ятник воїнам-односельцям– Зірчанське кладовище Група братських могил і одиночних могил радянських воїнів та могила Навроцького М.О. – Героя радянського Союзу. –  Горянське кладовище вшанування пам’яті Соловйова Романа Юрійовича.

с.Кінські Роздори – о 8.00 від центру села Братська могила радянських воїнів та пам’ятник воїнам-односельцям – Братська могила радянських воїнів та пам’ятник воїнам-односельцям (за 10 км від села Кінські Роздори) –  адмін.приміщення Кінськороздорівського старостату  вшанування пам’яті Шингура Дмитра Васильовича.

Зустріч «Єдності» – біля блок поста о 11.30

Координатори акції:

с.Воскресенка – Пузан Роман Сергійович 0504541474

с.Кінські Роздори –  Харь Сергій Петрович 0997188251

Інформує: Воскресенська громада

Залишити відповідь