У юних козачат із Тарасівки була захоплююча подорож (ФОТО)

Опубліковано в 13:03 Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    280

Днями, напередодні новорічних свят, юні козачата-краєзнавці Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст. стали учасниками цікавих екскурсій музеями і пам’ятними місцями міста Запоріжжя.

Координатором виступив голова Ради отаманів Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ» Володимир Лютий. Він цікаво та з великим ентузіазмом провів екскурсію містом, діти відвідали проспекти і Дніпро. А особливо їм сподобався парад автомобілів, велосипедів, мотоциклів, телевізорів, телефонів та інших ретро-речей в музеї «Фаетон». Школярі відкрили для себе світ двигунів, гелікоптерів, військової техніки, самоварів у музеї Богуслаєва. Не менш вражаючим було відвідування музею зброї, священної Хортиці і скіфського стану з його, нескидаючим листя, дубом, кам’яними бабами, козацькими сторожовими вежами.

Юні козачата висловлюють велику подяку голові Ради отаманів Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ» Лютому Володимиру Миколайовичу за сприяння у проведенні екскурсій.

Весь цей час нас супроводжувала незвичайна, цікава, добра, повна ентузіазму, гордості за Україну і рідний край і патріот – Володимир Миколайович. Щиро дякуємо за організацію екскурсій, супровід, цікаві розповіді. Бажаємо здоров’я та здійснення мрій! Надіємося на плідну з Вами та всім Союзом козаків подальшу працю. – юні козачата-краєзнавці КУ «Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст.» Пологівського району, Запорізької області.

 

Залишити відповідь