У Запоріжжі триває боротьба з вандалами, які спилюють ялинки (ВІДЕО)

Опубліковано в 10:28 Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    249

Продаж новорічних ялинок у самому розпалі, проте, існує певний тип людей, які не бажають витрачати гроші та знищують ялинки, які зростають у парках та алеях.

Як повідомляє інтернет-портал regionnews.net.ua, 18 грудня у Заводському районі Запоріжжя співробітники КП “Зеленбуд” обробили міські ялинки спеціальною хімічною речовиною, щоб захистити їх від вандалів.

На відкритому просторі речовина загрози для суспільства не несе, а от в приміщенні може створити багато клопотів.

Виявляється, розчин, яким обробляють ялинки і сосни, не зовсім звичайний. До нього додають спеціальну речовину, яка в природі, на повітрі, абсолютно не шкідлива. Але якщо хтось вирішить зрубати оброблену таким розчином ялинку і встановити її у себе в квартирі, – проблем не оминути. У теплі ялинка почне видавати неприємні запахи, і якщо не викинути ялинку на вулицю, запах від неї залишиться ще надовго.

Роботи з антивандальної обробки ялинок в місті тривають другий тиждень. Загалом буде оброблено близько 1000 дерев ростом до трьох метрів. Крім того, до захисту міських лісових красунь залучаються і правоохоронні органи разом із представниками громадськості.

Залишити відповідь